x 


Nar Sıkma Makinası

İmalatçısından büfeler için en kaliteli nar sıkma makinaları modelleri taze nar suyu sıkmaya en uygun otomatik nar sıkacağı toptan nar sıkma makinesi satış listesi motorlu nar sıkma makinası fiyatlarıyla cancan otomatik nar sıkma makinası satıcısı telefo
Nar Sıkma Makinası CAN-0602:Büfeler için profesyonel nar sıkma makinası fiyatları sanayi tipi hızlı nar sıkmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik nar sıkma makinası modelleri otomatik taze nar suyu çıkartmak için endüstriyel nar sıkma makinası teknik şartnamesi kafelerde kullanılan motorlu nar sıkma makinesi fiyatı özellikleri otomatik nar sıkma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 151.110,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Nar Sıkma Makinası CAN-0602

Büfe Kafe Tipi Nar Suyu Sıkma Makinası - Otomatik Nar Sıkacağı

* Ürün besleme ağzına konulan nar ve greyfurtları otomatik olarak alan ortadan ikiye kesen ve suyunu sıkan bu otomatik nar sıkma makinasıyla; Vitamin barlarda ve meyve suyu dükkanlarında taze nar suyu sıkma otellerde ve kafelerde taze greyfurt suyu çıkarma işlemlerinizi seri ve hijyenik bir şekilde halledebilirsiniz. - Kafeler oteller kahvaltı salonları meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Nar sıkma makinasına konulabilecek ürün çapı 70 - 95 mm arasındadır

* Makinanın besleme haznesi 6 - 8 nar kapasitelidir - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otomatik nar sıkma makinesinin ölçüleri 58x58x98 cm olup ağırlıysa 60 kg'dır - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ön kapakta açıldığında çalışmayı durduran emniyet swichi vardır

* Otomatik nar sıkacağında gıdanın temas ettiği yüzeyler paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otomatik nar sıkacağı 220 V ile çalışıp 0.55 Kw elektrik çeker - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otomatik nar sıkacağının sıkma kapasitesi dakikada 32 nardır

* Sıkılan meyve suyunun biriktiği haznede posa filtresi mevcuttur

* Sipariş esnasında belirtildiği takdirde ilave ücretle mobil araba ürüne eklenebilir

* Otomatik nar sıkacağı 2 yıl garantili olup, nar sıkma makinası yedek parçaları (orta bıçağı,sağ sol sıyırıcısı,çöp biriktirme hazneleri, v.b. otomatik nar sıkacağı parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal otomatik nar sıkacağı parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir otomatik nar sıkma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli meyve sıkacağı tamircilerinden oluşan teknik servisimize otomatik nar sıkma makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Nar sıkacağı tamiri-otomatik nar sıkma makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik nar sıkacağıyla ilgililer:otomatik nar sıkacağı,elle beslemeli nar sıkma makinası,kafe tipi greyfurt sıkma makinası,kollu nar sıkacağı,otomatik nar sıkacağı tamiri,nar sıkma makinası nasıl çalışır?,meyve suyu çıkarma makinası,greyfurt suyu sıkma makinesi nasıl temizlenir,en ucuz katı meyve sıkma makineleri,otomatik meyve sıkacakları fiyatları,paslanmaz portakal sıkma makinaları, - Kafeler alışveriş merkezleri meyve suyu dükkanları oteller için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik nar sıkacağını kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Kafeler oteller kahvaltı salonları meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Nar Sıkma Makinası CAN-0602:Yüksek miktarlarda taze sıkılmış nar ve greyfurt ihtiyacı olan işletmeler için tasarlanan otomatik nar ve greyfurt sıkma makineleri bölümündeki bu otomatik nar sıkma makinesiyle taze olarak sıkılmış nar ve greyfurt sularını müşterilerinize ve misafirlerinize seri ve hijyenik bir şekilde sunabileceksiniz. Otomatik nar sıkacağı 2 yıl garantili olarak satılıyor - Kafeler alışveriş merkezleri meyve suyu dükkanları oteller kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (28)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

satışını yaptığınız motorlu otomatik portakal sıkma makinalarının içindeki en ucuz fiyatlı makinanın fiyat teklifini yollarmısınız?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Otomatik portakal sıkma makinalarının en ucuz fiyatlılarını içeren fiyat teklifi adresinize gönderilmiştir. Motorlu portakal sıkma makinalarıyla ilgili satış-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212...

Otomatik portakal sıkma makinalarının en ucuz fiyatlılarını içeren fiyat teklifi adresinize gönderilmiştir. Motorlu portakal sıkma makinalarıyla ilgili satış-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

bizim zumex portakal sıkma makinasının küçük bir arızası varken depoya kaldırmıştık şimdi çıkarttığımızda parçaları da kaybolmuş.bu portakal sıkma makinasının hem tamirini yaptırmak hemde eksik yedek parçasını tamamlamak istiyoruz. yardımcı...

bizim zumex portakal sıkma makinasının küçük bir arızası varken depoya kaldırmıştık şimdi çıkarttığımızda parçaları da kaybolmuş.bu portakal sıkma makinasının hem tamirini yaptırmak hemde eksik yedek parçasını tamamlamak istiyoruz. yardımcı olabilir misiniz?

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Cengiz Bey, portakal sıkma makinelerinin servisi yapan kuruluşumuzda zumex portakal sıkma makinelerinizin tamiratını yaptırabilir yedek parçalarınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca zumex portakal sıkma makineleri ile ilgili tüm sorularınızı...

Merhaba Cengiz Bey, portakal sıkma makinelerinin servisi yapan kuruluşumuzda zumex portakal sıkma makinelerinizin tamiratını yaptırabilir yedek parçalarınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca zumex portakal sıkma makineleri ile ilgili tüm sorularınızı 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 numaralı telefonları arayarak sorabilir yada bize yazabilirsiniz

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

zumex portakal sıkma makinasındaki portakalı sıkan toplar kaybolmuş yenisini nereden alabilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Zumex portakal sıkma makinalarının yedek parçalarını satıyoruz. Satışını yaptığımız Zumex yedek parçaları orijinal yedek parçalardır. Zumex portakal sıkma makinasıyla ilgili yedek parça satış-servis sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212...

Zumex portakal sıkma makinalarının yedek parçalarını satıyoruz. Satışını yaptığımız Zumex yedek parçaları orijinal yedek parçalardır. Zumex portakal sıkma makinasıyla ilgili yedek parça satış-servis sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Limon sıkma makinesi için alternatifleri paylaşmanızı rica ediyorum. Limonata üretimi için kullanacağımız makiende kabuklu halde limon ve lime sıkacağız. Sıkma aparatlarının buna göre modifiye edilmiş olması gerekiyor. Sıkma makinesine girmeden...

Limon sıkma makinesi için alternatifleri paylaşmanızı rica ediyorum. Limonata üretimi için kullanacağımız makiende kabuklu halde limon ve lime sıkacağız. Sıkma aparatlarının buna göre modifiye edilmiş olması gerekiyor. Sıkma makinesine girmeden önce kabuk soyma işlemi için kullanacağımız bir öneriniz varsa değerlendirmek isteriz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İstemiş olduğunuz kriterlerde limon sıkma makinasını https://mutfakmalzemeleri.com/portakal-sikma-makinalari adresinden bulabilirsiniz.Ayrıca yedek parça-servis-bakım-onarım ile ilgili sorularınızı 0212 2370749-2370759 nolu telefonları...

İstemiş olduğunuz kriterlerde limon sıkma makinasını https://mutfakmalzemeleri.com/portakal-sikma-makinalari adresinden bulabilirsiniz.Ayrıca yedek parça-servis-bakım-onarım ile ilgili sorularınızı 0212 2370749-2370759 nolu telefonları arayabilirsiniz veya bize yazabilirsiniz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Daha ufak motorlu sıkma makinanızdan istiyorum

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İstemiş olduğunuz kriterlerde portakal sıkma makinasını https://mutfakmalzemeleri.com/portakal-sikma-makinalari adresinden bulabilirsiniz.Ayrıca 0212 2370750-2370759 nolu telefonları arayabilir veya bize sorabilirsiniz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

portakal sıkma makinasının ön kapağı ne kadar? plastik parça

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Elinizdeki portakal sıkma makinasının marka ve modelini söylerseniz fiyat verebiliriz. Motorlu tam otomatik portakal sıkma makinalarının satışı-tamiri-servisi-yedek parçası ve perakende toptan satış fiyatlarıyla ilgili sorularınızı 0212 2370749 -...

Elinizdeki portakal sıkma makinasının marka ve modelini söylerseniz fiyat verebiliriz. Motorlu tam otomatik portakal sıkma makinalarının satışı-tamiri-servisi-yedek parçası ve perakende toptan satış fiyatlarıyla ilgili sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Sizden istediğim portakal sıkma makinası parçalarını önceki maillerde bildirdim ayrıca portakalların sıkıldığı haznenin süzgeci de talebimiz olacak. Geri dönüşünüzü rica eder iyi çalışmalar dilerim.
1. sağ ve sol sıyırma aparatı
2. bıçağı tutağı...

Sizden istediğim portakal sıkma makinası parçalarını önceki maillerde bildirdim ayrıca portakalların sıkıldığı haznenin süzgeci de talebimiz olacak. Geri dönüşünüzü rica eder iyi çalışmalar dilerim.
1. sağ ve sol sıyırma aparatı
2. bıçağı tutağı aparat
3. süzgeç

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhabalar, İstemiş olduğunuz otomatik portakal sıkma makinası parçaları ile ilgili olarak yedekparça fiyatları, sağ sıyırıcı 45+ kdv sol sıyırıcı 45+ kdv filtre 120+ kdv bıçağı tutan aparat 35+ kdv bıçağı tutan demir 100+ kdv olup stoklarımızda...

Merhabalar, İstemiş olduğunuz otomatik portakal sıkma makinası parçaları ile ilgili olarak yedekparça fiyatları, sağ sıyırıcı 45+ kdv sol sıyırıcı 45+ kdv filtre 120+ kdv bıçağı tutan aparat 35+ kdv bıçağı tutan demir 100+ kdv olup stoklarımızda mevcuttur. 345+ kdv kdv dahil 407,10 kr banka hesabına havale yapılması gerekiyor. Ek'te pdf dosyası olarak banka hesap bilgilerimiz göndermiş bulunmaktayım. Ödeme yapıldıktan sonra tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz... ZUMEX portakal sıkma makinası ile ilgili olarak bıçağından fiyatını istiyormusunuz sadece aparatlarını belirtmişiniz. Bu konuyla ilgili olarakta bilgi vermenizi rica ederiz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Elimde bu sattığınız naranciye sıkma makinesi benzeri bir ürün var. Tamirini yapıyor musunuz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Her marka motorlu otomatik narenciye sıkma makinesinin tamirini-bakımını yapıyoruz. 0212 3614581 Narenciye sıkma makinesi tamirci servisimizde; narenciye sıkacağı çalışmıyor, narenciye sıkma makinesi posada portakal suyu bırakıyor, narenciye sıkma...

Her marka motorlu otomatik narenciye sıkma makinesinin tamirini-bakımını yapıyoruz. 0212 3614581 Narenciye sıkma makinesi tamirci servisimizde; narenciye sıkacağı çalışmıyor, narenciye sıkma makinesi posada portakal suyu bırakıyor, narenciye sıkma makinesinin sıkıcı topları aşındı-kırıldı, narenciye sıkma makinesi sigorta attırıyor, narenciye sıkma makinesi çalışıyor fakat narenciyeyi iyi sıkmıyor, narenciye sıkma makinesinin yedek parçaları lazım, narenciye sıkma makinesi parçasını nereden bulurum? sorunlarının çözümünü bulabilirsiniz - Motorlu tam otomatik narenciye sıkma makinesi tamir bakım onarım servisi telefonları 0212 3614581-0212 2974432-0212 2536412-0212 2375906

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

MASKOT PORTAKAL SIKACAĞININ BASMA KOLU KIRILDI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Maskot portakal sıkma makinelerinin basma kolunu satıyoruz 0212 2974432

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

BU MAKİNANIN SIKMA KAFALARINI SATIYORMUSUNUZ ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Satışını yaptığımız bütün ürünlerin yedek parçalarını kuruluşumuzdan temin edebileceğiniz gibi bu portakal sıkma makinesinin sıkma başlığını da bizden alabilirsiniz. Motorlu portakal sıkma makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası...

Satışını yaptığımız bütün ürünlerin yedek parçalarını kuruluşumuzdan temin edebileceğiniz gibi bu portakal sıkma makinesinin sıkma başlığını da bizden alabilirsiniz. Motorlu portakal sıkma makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz.

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
Diğer Yorumlar