Otomatik Portakal Nar Sıkacağı APNS10: Endüstriyel portakal sıkma makinaları bölümündeki bu set üstü otomatik portakal sıkma makinasını 81 mm.çapından düşük meyveleri sıkmada; otomatik nar sıkma makinası motorlu portakal sıkacağı greyfurt sıkma makinesi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kollu portakal sıkma makinesi motorlu limon sıkma makinası otomatik narenciye sıkma makinaları kaliteli nar sıkacağı ve katı meyve sıkma makinası satışımız vardır - Otomatik portakal nar sıkacağı motorlu portakal nar sıkma makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Otomatik Portakal Nar Sıkacağı:Büfelerde kullanılan en kaliteli portakal nar sıkacağı çeşitleri; otel tipi otomatik portakal nar sıkacakları kafeteryalar için profesyonel nar sıkacağı motorlu narenciye greyfurt limon portakal nar sıkacağı modellerinin en

Otomatik Portakal Nar Sıkacağı

Satış fiyatı 89.216,82 TL
İndirim
Açıklama

Otomatik Portakal Nar Sıkacağı APNS10

 * Portakalları narları otomatik alıp sıkan motorlu tam otomatik portakal sıkma makinasıdır - Otomatik portakal nar sıkacağı motorlu portakal nar sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Hızlı sıkma sistemiyle dakikada 22 portakal nar greyfurt sıkma kapasitesine sahiptir
 * Otomatik portakal sıkma makinasının motoru 280 wat gücündedir
 * 81 mm çap ve altındaki ölçüde olan her türlü portakalı narı greyfurtu zorlanmadan rahatça sıkar, suyunu çıkarır
 * Üst meyve besleme bölümüne koyduğunuz 10 kg.a kadar meyveyi; portakalı narı greyfurtu otomatik alıp sıkmaya başlar - Otomatik portakal nar sıkacağı motorlu portakal nar sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Motorlu otomatik portakal nar sıkacağının gövdesi alüminyum olup üzeri paslanmaz çelik kaplıdır
 * Polikarbon sıkma kapağını açıldığında durduran mıknatıslı manyetik güvenlik sistemi vardır
 * Otomatik portakal sıkma makinasının dijital ekranlı elektronik kontrol sistemi vardır
 * 220-240 Volt 50 Hz elektrikle çalışan motorlu portakal nar sıkacağının ölçüleri 46x48x91 cm.dir - Otomatik portakal nar sıkacağı motorlu portakal nar sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Profesyonel otomatik portakal sıkma makinasının üretimi Türkiye'de yapılmış olup yerli malı otomatik portakal nar sıkacağıdır
 * Motorlu portakal nar greyfurt sıkacağı 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi portakal sıkma makinalarının yedek parçaları (portakal sıkma topu, portakal bölme bıçağı, kabuk sıyırıcısı, plastik kapağı, portakal nar sepeti, elektronik kartı, dijital kumanda sistemi, butonu, şalteri, elektronik beyni v.b. profesyonel portakal sıkma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel profesyonel portakal sıkma makinaları yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel otomatik portakal sıkma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli portakal sıkma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel portakal sıkma makinalarının motorlu nar greyfurt sıkıcılarının sanayi tipi portakal nar sıkacaklarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel portakal sıkma makinası tamiri-set üstü kollu portakal nar greyfurt limon sıkma makineleri tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik Portakal Nar Sıkacağı APNS10:Endüstriyel portakal sıkma makinaları bölümündeki bu set üstü otomatik portakal sıkma makinasını 81 mm. çapından düşük meyveleri sıkmada; otomatik nar sıkma makinası motorlu portakal sıkacağı greyfurt sıkma makinesi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kollu portakal sıkma makinesi motorlu limon sıkma makinası otomatik narenciye sıkma makinaları kaliteli nar sıkacağı ve katı meyve sıkma makinası satışımız vardır - Otomatik portakal nar sıkacağı motorlu portakal nar sıkma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.