Portakal Greyfurt Sıkacağı Çeşitleri Üreticileri NO 11: Klasik profesyonel portakal greyfurt sıkacağı 20x30x35 cm ölçülerinde, toplam gücü 130W ve motor hızı dakikada 1500 devre sahip modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan katı meyve sıkacağı fiyatları ekonomiktir. Haznesi ve 3 farklı meyve suyu sıkma aparatının çıkarılıp takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı vitamin bar tipi narenciye sıkacağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sessiz çalışan portakal, greyfurt, limon, lime sıkma aletinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir meyve sıkma başlıkları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Portakal greyfurt sıkacağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi katı meyve sıkacağı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla sessiz çalışan portakal sıkma makinesi toptan fiyat listesi narenciye sıkma aleti teknik şartnamesi

Portakal Greyfurt Lime Limon Sıkacağı

Satış fiyatı 18.480,00 TL
İndirim
Profesyonel narenciye sıkma aleti modelleri kaliteli ekonomik portakal, limon, greyfurt sıkacağı fiyatları vitamin bar tipi portakal sıkacağı teknik şartnamesi uygun greyfurt sıkacağı fiyatı özellikleri
İmalatçısından en kaliteli portakal sıkacakları modelleri en uygun narenciye sıkma aleti fabrikası üreticisinden toptan limon, kivi, portakal sıkacağı satış listesi katı meyve sıkma aleti ucuz fiyatlarıyla meyve suyu sıkacağı satıcısı
Açıklama

Portakal Greyfurt Lime Limon Sıkma Makinesi NO 11

 * Suyu sıkılması istenen meyvelerde kullanımı basit ve kolaydır
 * Taze meyve suyu ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir
 * Uzun ömürlü ve sessiz çalışan aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan motora sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Dış gövde ve iç hazne benzer modellerine göre sağlam ve dayanıklı materyallerden üretilmiştir
 * Kolay sökülüp takılması sayesinde temizlenebilmesi kolaydır
 * İçerisinde limon, yeşil limon ve portakal olmak üzere 3 adet sıkma kafası bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Bardak koyma haznesi maksimum 12.5 cm yüksekliğindedir
 * Yüksek sıkma kapasitesi ile saatte yaklaşık 30 lt içecek elde edilebilir
 * Motor gücü: 220 - 240 V / 130 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Hız: 1500 rpm-50Hz / 1800 rpm-60Hz
 * Net ağırlık: 4,9 kg
 * Paket ağırlığı: 5,7 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Net ölçüler: 230x300x350 mm
 * Paket ölçüleri: 255x340x400 mm

* Profesyonel saatte 30 lt meyve suyu sıkma kapasitesine sahip portakal greyfurt sıkacağı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, haznesi, sıkma aparatları v.b. portakal sıkacağı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal narenciye sıkacağı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir portakal sıkma aleti var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel portakal sıkma makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Portakal Greyfurt Sıkacağı NO 11:Yıllarca sağlamlığını koruyan klasik model meyve suyu sıkacağı çeşitlerinden 125 mm bardak yüksekliğine sahip portakal, lime, limon, greyfurt sıkacağının 3 adet çıkarılabilir sıkacağı mevcuttur. Üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış, sessiz çalışan ve saatte 30 litreye kadar meyve suyu sıkabilen portakal sıkma aleti modelidir - Portakal greyfurt sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz