Şömine Siperlik Takımı Camları FC 22.5X27.5X6-24.5X27.5X6:Bahçe şömineleri için profesyonel şömine siperlik takımı camları fiyatları greenmall şöminelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik şömine camı modelleri barbeküler için ısıya dayanıklı barbekü siperlik camı yedek parçası dekoratif bahçe şöminelerinde kullanılan şömine cam siperliği fiyatı özellikleri temperli şömine camı imalatçıları şömine siperlik takımı camları bakımı temizliği nasıl yapılır şömine siperlik takımı camları nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli şömine siperlik takımı camları modelleri en uygun şömine camı toptan şömine siperlik takımı camları satış listesi şömine siperlik takımı camları fiyatlarıyla şömine siperlik takımı camları üretimi barbekü camı imalatı

Şömine Siperlik Takımı Camları

Satış fiyatı 1.576,74 TL
İndirim
Açıklama

Şömine Siperlik Takımı Camları FC 22.5X27.5X6-24.5X27.5X6

Şömine Siperlik Takımı Camları FC 22.5X27.5X6-24.5X27.5X6:Şömine camları şömine siperlik camları barbekü camları modellerinden kaliteli şömine siperlik takımı camlarının imalatı kaliteli ısıya dayanıklı cam fabrikası üretimi 1 det 22.5*27.5 cm ölçüsünde 6 mm kalınlığında 1 adet 24.5*27.5 ölçülerinde 6 mm kalınlığında ısıya dayanıklı temperli şömine siperlik camı takımı yedek parçasıdır - Şömine siperlik takımı camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu şömine siperlik takımı camları greenmall texas model bahçe şöminesi camı olup ölçüsünün uygun olduğu diğer marka şöminelerde siperlik camı olarak kullanabilirsiniz - Şömine siperlik takımı camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu şömine siperlik takımı camlarının satışı haricinde farklı ölçülerde boyasız düz deliksiz şömine camı satışı yapmakta olup ayrıca istenilen özel ölçülere göre ısıya dayanıklı cam üretimi de yapmaktayız - Şömine siperlik takımı camları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Şömine camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Şömine camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca şömine camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Şömine camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu şömine camını kasalama; hem kasa ücreti hemde daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Şömine camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Şömine camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki şömine camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Şömine camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.