Isıya Dayanıklı Şömine Camı FC 40X50X6:Isıya dayanıklı şömine camları barbekü camları modellerinden 40*50 cm ölçülü ısıya dayanıklı şömine camının imalatı 6 mm. kalınlığındaki profesyonel şömine camları fabrikası üretimi özel temperli ısıya dayanıklı camdan imalatı yapılmış barbekü uyumlu ısıya dayanıklı şömine camı yedek parçasıdır - Isıya dayanıklı şömine camı imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com Isıya dayanıklı şömine camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, yemek, su dökülmesi benzeri ani sıcak soğuk farkları ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Isıya dayanıklı şömine camı imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com Ayrıca ısıya dayanıklı şömine camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Isıya dayanıklı şömine camı imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com Isıya dayanıklı şömine camının kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu şömine camını kasalama; hem kasa ücreti hemde daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Isıya dayanıklı şömine camı imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com Isıya dayanıklı şömine camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp ısıya dayanıklı şömine camını kasalama ücreti veya kasımpaşadaki ısıya dayanıklı şömine camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - TIsıya dayanıklı şömine camı imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ısıya dayanıklı şömine camları modelleri en uygun ısıya dayanıklı şömine camı ısıya dayanıklı toptan şömine camı satış listesi temperlenmiş ısıya dayanıklı şömine camı ısıya dayanıklı şömine camı imalatı ve satışı

Isıya Dayanıklı Şömine Camı

Satış fiyatı 1.655,58 TL
İndirim
Açıklama

Isıya Dayanıklı Şömine Camı FC 40X50X6

 * Isıya dayanıklı temperlenmiş özel camdan üretilmiştir - Isıya dayanıklı şömine camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Isıya dayanıklı şömine camının kalınlığı 6 mm.dir

 * 40*50 cm ölçüsünde özel kesilmiştir  - Isıya dayanıklı şömine camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Isıya dayanıklı şömine camı sonradan kesilemez, delinemez

Isıya Dayanıklı Şömine Camı FC 40X50X6:Isıya dayanıklı şömine camları barbekü camları modellerinden 40*50 cm ölçülü ısıya dayanıklı şömine camının imalatı 6 mm. kalınlığındaki profesyonel şömine camları fabrikası üretimi özel temperli ısıya dayanıklı camdan imalatı yapılmış barbekü uyumlu ısıya dayanıklı şömine camı yedek parçasıdır - Isıya dayanıklı şömine camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Şömine camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Şömine camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca şömine camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Şömine camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu şömine camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Şömine camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Şömine camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki şömine camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Şömine camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.