Barbekü Camı FC 40X54X6:Kaliteli barbekü camı fiyatları ısıya dayanıklı barbekü camı modelleri şömine camı yedek parçası proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli barbekü camıları modelleri en uygun barbekü camı toptan ısıya dayanıklı şömine camı satış listesi ısıya dayanıklı barbekü camı fiyatlarıyla özel ölçülerde barbekü camının imalatı kaliteli şömine camı batisi şömine camı satışı

Barbekü Camı

Satış fiyatı 1.751,92 TL
İndirim
Açıklama

Barbekü Camı FC 40X54X6

Barbekü Camı FC 40X54X6:Barbekü camları şömine camları modellerinden ısıya dayanıklı barbekü camının imalatı profesyonel şömine camları fabrikası üretimi 40*54 cm ölçülü 6 mm kalınlığında ısıya dayanıklı barbekü camı yedek parçasıdır - Barbekü camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Barbekü camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Barbekü camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca barbekü camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Barbekü camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu barbekü camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Barbekü camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Barbekü camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki barbekü camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Barbekü camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.