Otantik Bakır Çay Kazanı ESE3: Turistik işletmelere çay bahçelerine uygun otantik bakır çay kazanı fiyatı garantisiyle kaliteli çay ocağı çay kazanı çeşitleri profesyonel ve ekonomik kantinlerde kullanılan işlemeli bakır çay kazanı markaları kafeteryalar için el emeği bakır çay kazanı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli self servis bakır çay kazanları modelleri kafelere en uygun elektrikli otantik bakır çay kazanı toptan paslanmaz kazanlı bakır çay ısıtıcısı kazanı satış listesi pastanelerde kullanılan bakır çay bahçesi kazanı fiyatlarıyla oku

Otantik Bakır Çay Kazanı

Satış fiyatı 63.505,20 TL
İndirim
Açıklama

Otantik İşlemeli Bakır Çay Pişirme Kazanı ESE3

* Dekoratif işlemesi olan bakır çay kazanının 3 çay demlikli kapasitesi vardır 

*Akıllı kontrol paneli ve günlük ayrı ayrı programlanabilme özelliği vardır - Elektrikli otantik bakır çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Kahveci tipi bakır çay kazanın üzerinde dijital göstergesi bulunmaktadır

*Sws akıllı su sistemi şebekeden pompa ile damacanadan su alabilir - Çay ısıtıcısı bakır kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Büfelerde kullanılan paslanmaz kazanlı bakır çay kazanı rezistans gücü 3 Kwdır 

*Otantik bakır çay kazanın su haznesi yapısı kaynaksız sıvama paslanmazdır - Elektrikli çay ısıtıcı kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Su hazne malzemesi paslanmaz 304 L DDQ 1.2 mmdir

*Kahveci tipi bakır çay kazanının 25 mA kaçak akım rölesi vardır

*Ölçüleri 116X56X51 cm olan otantik bakır çay kazanı satışı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*İkili su hazne kapasitesi 30 + 30 litreye kadar alabilir - Büfe tipi bakır çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Sanayi tipi çay kazanın ayakları 10 cm kromdan oluşmaktadır

*Isı izolasyonu seramik fiber battaniyedir - Endüstriyel elektrikli bakır kaplama çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Komponent güvenliği 25 A kontaktör

*Sıcak su çıkış musluğu mevcuttur

*Açma - kapatma anahtarı da vardır - Bakır paslanmaz elektrikli çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otantik Bakır Çay Kazanı ESE3:Sanayi tipi çay kazanı modellerinden otantik bakır çay kazanının imalatı 116*56*51 cm ölçüsünde olan profesyonel büfelerde kantinlerde çay demleme ocakları fabrikası üretimi kaliteli 304 paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı elektrikli bakır çay ocağı modelidir - Endüstriyel bakır çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.