Çay Kazanı İçi Bakır Dışı Boyalı Elektrikli Kahveci Kazanı AEEK1000:Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı kıraathenelerde,çay ocaklarında kullanılan son derece kaliteli kahveci kazanıdır - Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı proje@mutfakmalzemeleri.com
Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı kıraathenelerde, çay ocaklarında kullanılan son derece kaliteli kahveci kazanı satış telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

Çay Kazanı İçi Bakır Dışı Boyalı Elektrikli Kahveci Kazanı

Satış fiyatı 44.525,79 TL
İndirim
Açıklama

Çay Kazanı İçi Bakır Dışı Boyalı Elektrikli Kahveci Kazanı AEEK1000

Boyalı Çay Kazanı - Elektrikli Elektrostatik Boyalı Çay Kazanı

 * Suyu otomatik olarak alır ve keser - Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektrikli termostat sistemi sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlar

 * İç yapısı bakırdır. Sağlıklı ve lezzetli çay için idealdir, uzun ömürlüdür. İsteğe göre kromdan da yapılır

 * Dış yapısı, galvaniz üzerine elektrostatik fırın boyalıdır - Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Taş yünü ile izole edilmiştir. Kullanırken el yakmaz, ısı kaybını önler, tasarruf sağlar

 * CE belgeli ve 2 yıl garantilidir

 * Kapasite(Maksimum): 43lt. - Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çay Kazanı İçi Bakır Dışı Boyalı Elektrikli Kahveci Kazanı AEEK1000:Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı kıraathenelerde, çay ocaklarında kullanılan son derece kaliteli kahveci kazanıdır - Çay kazanı içi bakır dışı boyalı elektrikli kahveci kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.