Kaynaklı Çay Kahve Kazanı ISI-2080;Küçük boylu bu çay kazanı modeli aynı büyük çay kazanı modelleri gibi rahatlıkla kapasitesi dahilinde lezzetli Türk çayınızı demler, sıcak su vererek istediğiniz her türlü sıcak içeceği yapmanızı, yan tarafındaki kahveci ocağında nefis Türk kahveleri pişi
En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Kaynaklı Çay Kahve Kazanı

Satış fiyatı 5.292,00 TL
İndirim
Açıklama

Kaynaklı Çay Kahve Kazanı ISI-2080

Kahveci Tipi Kaynaklı Çay Kazanı Paslanmaz Elektirikli Çay Kazanı ve Kahve Pişiricisi   
 
Elektirikli çay kazanı 220V 50 Hz elektirikle çalışır
Normal Çalışma esnasında çay kahve kazanının çektiği elektrik gücü 1450 Wat
Çay kazanı derinliği 20 cm
Çay kazanı genişliği 45 cm
Çay kazanı yüksekliği 35 cm dir.
Termostatlı kahve pişirme ocaklı çay kazanının toplam ağırlığı 4.3 Kg

Üzerinde 1 çay demliği koyma yeri olan bu kahveci kazanının kapasitesi demliklerle birlikte 5 Litredir,(1 çay demliği kapasitesi yaklaşık 2 lt. olup, çay kazanı net su alımı 3 litredir)
Endüstriyel çay kazanı fiyatına çay demliği fiyatı dahil değildir.
Kaynatma - ısıtma sıcaklığını ayarlayabileceğiniz ısı termostatı çay kazanında vardır,
Endüstriyel çay kazanı içerisindeki su seviyesini kontrol edebileceğiniz su seviye göstergeli musluğu vardır,
Paslanmaz krom çelikden üretilmiş bu kahveci kazanının üst kapağı vidalı değil, kaynaklıdır. Kaynayan suyun yukarıdan aşağı akarak bıraktığı su - kireç izleri bu sayede en aza indirgenmiştir.

Kahve pişirme ocaklı kahveci tipi çay kazanı ergonomik ve şık görünümlü dış yapısıyla her türlü mekana uyum sağlar,
Elektirikli çay kazanının bol ve ucuz parçaları, yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Çay kazanı 2 yıl garantilidir.
Bu makinanın faydalı kullanım ömrü 10 yıl olan içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır.

NOT: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; kahve pişirme ocaklı çay kazanı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir çay kazanınız kahve pişirme ocaklı çay makinanız zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedekparçalarının satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çay kazanı; gün içerisinde geleneksel Türk çayı lezzetinde çay yapıp, müşterilerine, konuklarına veya personeline sıcacık çay sunarken, çay kazanının yan tarafındaki kahveci ocağında nefis Türk kahvesi yapmak isteyenler için hem sağlam hem de ekonomik bir çay kazanıdır. Otomatik termostatlı çay kazanı kahve pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kaynaklı Çay Kahve Kazanı ISI-2080;Küçük boylu bu çay kazanı modeli aynı büyük çay kazanı modelleri gibi rahatlıkla kapasitesi dahilinde lezzetli Türk çayınızı demler, sıcak su vererek istediğiniz her türlü sıcak içeceği yapmanızı, yan tarafındaki kahveci ocağında nefis Türk kahveleri pişirmenizi sağlar. Dilerseniz üzerinde ıhlamur demleyerek içebilirsiniz. Elektirikli çay kahve kazanı satın almak ... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.