Domuz Kuyruğu M.D133.01 Özellikleri / Malzemesi 1/2x5/16 Propan olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Domuz Kuyruğu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Domuz Kuyruk 50 cm modelleri fiyatları, toptan Domuz Kuyruğu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Domuz Kuyruğu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Domuz Kuyruğu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Domuz Kuyruğu Kullanışlı ekonomik endüstriyel Domuz

Domuz Kuyruğu

Satış fiyatı 522,52 TL
İndirim
Açıklama

Domuz Kuyruğu M.D133.01

Domuz Kuyruk 50 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
1/2x5/16
Propan olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Domuz Kuyruğu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Domuz Kuyruğu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Domuz Kuyruğu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Domuz Kuyruğu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.