Tüp Bağlama Hortumu M.D133.03 Özellikleri / Malzemesi 1/2x5/16 Propan olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Tüp Bağlama Hortumu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Domuz Kuyruk 100 cm modelleri fiyatları, toptan Tüp Bağlama Hortumu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Tüp Bağlama Hortumu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Tüp Bağlama Hortumu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Tüp Bağlama Hortumu Kullanışlı ekonomik

Tüp Bağlama Hortumu

Satış fiyatı 634,23 TL
İndirim
Açıklama

Tüp Bağlama Hortumu M.D133.03

Domuz Kuyruk 100 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
1/2x5/16
Propan olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tüp Bağlama Hortumu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Tüp Bağlama Hortumu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tüp Bağlama Hortumu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Tüp Bağlama Hortumu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.