x 


Panel Led Armatür

Panel Led Armatür:Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu 18 watt lık panel led armatür 8'' olup diğer tüm yuvarlak ve kare panel led ölçülerinin de satışını yapıyoruz - Panel led armatür satışı 02
Panel Led Armatür CT-5149:Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu 18 watt lık panel led armatür 8'' olup diğer tüm yuvarlak ve kare panel led ölçülerinin de satışını yapıyoruz - Panel led armatür satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 152,35 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Panel Led Armatür CT-5149

Panel led armatür modellerinden olan bu 8'' panel led armatür 18 Watt gücünde 220 V olarak yapılmıştır - Panel led armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu panel led armatürün 15000 saat çalışma ömrü vardır - Panel led armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü son derece kaliteli dayanıklı olan bu panel led armatür fabrika garantisi altındadır.

Panel Led Armatür CT-5149:Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu 18 watt lık panel led armatür 8'' olup diğer tüm yuvarlak ve kare panel led ölçülerinin de satışını yapıyoruz - Panel led armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok