Ledli Wallwasher CT4669:Ledli wallwasher modellerinden olan bu ürün otel,rezidans,bina vb. yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan ekonomik elektrik sarfiyatıyla aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Ledli wallwasher proje@mutfakmalzemeleri.com
Ledli Wallwasher:Ledli wallwasher modellerinden olan bu ürün otel,rezidans,bina vb. yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan ekonomik elektrik sarfiyatıyla aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - L

--Ledli Wallwasher

Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirim
Açıklama

Ledli Wallwasher CT4669

Ledli wallwasher 220 V elektrikle çalışır - Ledli wallwasher satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otel,Rezidans,Bina vb. yerlerde dış mekanda duvar aydınlatmasında kullanılır.  

Kırmızı,Mavi,Yeşil,Beyaz,Günışığı,Amber renkleri mevcuttur.- Ledli wallwasher satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

600 lümen aydınlatma sağlayan ledli wallwasher tasarruflu aydınlatma sağlar.

Ledli wallwasher bina,otel,rezidans gibi yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan ledli lambaları sayesinde uzun süreli aydınlatma sağlar - Ledli wallwasher satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ledli Wallwasher CT4669:Ledli wallwasher modellerinden olan bu ürün otel,rezidans,bina vb. yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan ekonomik elektrik sarfiyatıyla aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Ledli wallwasher Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.