Yuvarlak Panel Led CT-5147:Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu 12 watt lık yuvarlak panel led 5'' olup diğer tüm yuvarlak ve kare panel led ölçülerinin de satışını yapıyoruz - Yuvarlak panel led satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Tasarruflu Ampul:Ampul modellerinden olan bu tasarruflu ampul 15 watt gücünde olup beyaz ışık verir ve düşük enerji tüketip yüksek tasarruflu aydınlatma sağlar - Tasarruflu ampul satışı 0212 2370759

Yuvarlak Panel Led

Satış fiyatı 277,20 TL
İndirim
Açıklama

Yuvarlak Panel Led CT-5147

Panel led modellerinden olan bu yuvarlak panel 12 Watt gücünde 220 V olarak yapılmıştır - Yuvarlak panel led satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu yuvarlak panel led armatürün 15000 saat çalışma ömrü vardır- Yuvarlak panel led satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü son derece kaliteli dayanıklı olan bu panel led fabrika garantisi altındadır.

Yuvarlak Panel Led CT-5147:Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu 12 watt lık yuvarlak panel led 5'' olup diğer tüm yuvarlak ve kare panel led ölçülerinin de satışını yapıyoruz - Yuvarlak panel led satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.