Wallwasher CT4650:Power ledli wallwasher modellerinden olan bu ürün otel,rezidans,bina vb. yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan power ledleri sayesin geniş bir aydınlatma sağlayan wallwasher üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Wallwasher proje@mutfakmalzemeleri.com
Wallwasher:Power ledli wallwasher modellerinden olan bu ürün otel,rezidans,bina vb. yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan power ledleri sayesin geniş bir aydınlatma sağlayan wallwasher üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir -

Wallwasher

Satış fiyatı 3.951,34 TL
İndirim
Açıklama

Wallwasher CT4650

Wallwasher 220 V elektrikle çalışır - Wallwasher satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otel,Rezidans,Bina vb. yerlerde dış mekanda duvar aydınlatmasında kullanılır.  

Kırmızı,Mavi,Yeşil,Beyaz,Günışığı,Amber renkli ışıkları mevcuttur - Wallwasher satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

1800 lümen aydınlatma sağlayan wallwasher tasarruflu aydınlatma sağlar.

Bu wallwasher bina,otel,rezidans gibi yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan power ledli lambaları sayesinde uzun süreli aydınlatma sağlar - Wallwasher satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Wallwasher CT4650:Power ledli wallwasher modellerinden olan bu ürün otel,rezidans,bina vb. yerlerin dış aydınlatmasında kullanılan power ledleri sayesin geniş bir aydınlatma sağlayan wallwasher üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Wallwasher Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz