Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası HY.12.K:Sanayi tipi hamur yoğurma makinası 15 litre kapasiteli olup lahmacun pide ekmek pasta kurabiye vb. tüm hamur yoğurma işlemlerinizi bu sanayi tipi hamur yoğurma makinası ile yapabilirsiniz - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası:Sanayi tipi hamur yoğurma makinası 15 litre kapasiteli olup lahmacun pide ekmek pasta kurabiye vb. tüm hamur yoğurma işlemlerinizi bu sanayi tipi hamur yoğurma makinası ile yapabilirsiniz - 0212 2370749

Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası

Satış fiyatı 37.817,70 TL
İndirim
Açıklama

Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası HY.12.K

Hamur Yoğurma Makinesi 15 kg (380 V)

 * Ebatlar; 440x688x648 mm - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 55 kg

 * Net m3; 0.19 - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kazan ebatları; 360x190 mm

 * Un kapasitesi; 7 kg - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite; 15 lt

 * 0.37 Kw 1400 D/Dk 220 V- 380 V motor gücü - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 360 mm çapında 190 mm derinliğinde paslanmaz çelik kazan

 * Acil stop - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik hamur karıştırma kolu ve kazan

Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası HY.12.K:Sanayi tipi hamur yoğurma makinası 15 litre kapasiteli olup lahmacun pide ekmek pasta kurabiye vb. tüm hamur yoğurma işlemlerinizi bu sanayi tipi hamur yoğurma makinası ile yapabilirsiniz - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.