75 Kg Lık Hamur Karıştırma Makinası HY.07.K:Baklavalık hamurları böreklik hamurları pidelik hamurları pizza hamurunu poğaçalık hamuru rahatça karıştırıp yoğuran bu hamur makinasıyla yorulmadan rahatça işlerinizi yaparsınız proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli hamur yoğurma hamur karıştırma pizza hamuru baklava hamuru börek hamuru mantı hamuru yoğurma makinelerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

75 Kg Lık Hamur Karıştırma Makinası

Satış fiyatı 80.046,07 TL
İndirim
Açıklama

Hamur Yoğurma Makinası 75 Kg Kap.Hamur Yoğurma Makinası HY.07.K

Hamur Yoğurma Makinesi 75 kg (220 V)

* Ölçüler: 815x1130x882 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 140 kg
* Net m3: 0.78
* Kazan ölçüleri: 75x35 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Un kapasitesi: 50 kg
* Hamur kapasitesi: 75 lt
* Acil stop Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik hamur karıştırma kolu ve kazan
* Emniyet kapağı açıldığında makine otomatik olarak durur
* Sarsıntısız ve gürültüsüz çalışma özelliği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur Yoğurma Makinası 75 Kg Kap.Hamur Yoğurma Makinası HY.07.K:Baklavalık hamurları böreklik hamurları pidelik hamurları pizza hamurunu poğaçalık hamuru rahatça karıştırıp yoğuran bu hamur makinasıyla yorulmadan rahatça işlerinizi yaparsınız.Üstelik sorunsuz satış sonrası teknik desteği yedekparça bulundurma hizmetleri üstün bir özellik sağlar - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.