Profesyonel Çay Kazanı ISI-2066:Çay bahçelerinde kafelerde sıcacık taze çaylar demlemek ve sunmak için kullanılan profesyonel endüstriyel çay kazanı modellerindendir.Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan çay kazanı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında lezzetli çaylar demleyen dayanıklı 3 demlikli sanayi tipi çay kazanı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu çay kazanı bakımı nasıl yapılır kullanılır kazan içi temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır.Profesyonel çay kazanıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli profesyonel çay kazanı modelleri çay bahçelerine en uygun profesyonel çay demleme makinası toptan çay kazanı satış listesi çay ocağı ucuz fiyatlarıyla profesyonel çay kazanı satıcısı

Profesyonel Çay Kazanı

Satış fiyatı 9.242,10 TL
İndirim
Açıklama

Profesyonel Çay Kazanı ISI-2066

60'lık - 3 Demlik Çift Tab. Kaynaklı-LPG CE

* Ölçüler: 72x31x45 cm 
* Ağırlık: 9,50 kg
* Çalışma basıncı: 29 mbar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tüketim: 0,487 kg/h
* Güç: 4,60 kW 
* Kazanlar 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir

* Çay demlemek için kullanılan bu profesyonel 3 demlikli çay kazanı 2 yıl garantili satılmakta olup, çay kazanı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal profesyonel çay kazanı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir çay kazanı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize çay kazanı bakımını tamirini servisini yaptırabilir, çay kazanı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel çay kazanı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Profesyonel Çay Kazanı ISI-2066:Çay ocaklarında kafelerde kullanıma uygun kaynaklı model 3 demlikli imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu 60'lık profesyonel çay kazanı haricinde diğer çay kazanı modellerimiz için de bize ulaşabilirsiniz - Profesyonel çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.