Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı AEİÇK40:Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı kıraathanelerde,kafelerde,kahvelerde kullanılan son derece kaliteli çay ocağıdır - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı kıraathanelerde, kafelerde, kahvelerde kullanılan son derece kaliteli çay ocağı satış telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı

Satış fiyatı 52.269,41 TL
İndirim
Açıklama

Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı AEİÇK40

 * Bir şofben gibi çalışan cehennem tası sayesinde kazana soğuk su girse dahi, sürekli ve hızlı kaynar su sağlar - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış yapısı paslanmaz krom kaplamadır

 * Taş yünü ile izole edilmiştir. Kullanırken el yakmaz, ısı kaybını önler, tasarruf sağlar

 * CE belgeli ve 2 yıl garantilidir - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite(Maksimum): 56lt.- 2500brd.

*Ürün görseli fikir edinmeniz için koyulmuştur.Ürün 5 demliklidir. ( Resim temsilidir )

Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı AEİÇK40:Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı kıraathanelerde, kafelerde, kahvelerde kullanılan son derece kaliteli çay ocağıdır - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.