Pizza Fırını Camı FC 10X73x0.4:Sanayi tipi pizza fırınları için profesyonel pizza fırını camı fiyatları taş tabanlı fırınlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik pizza fırını camı modelleri ısıya dayanıklı endüstriyel pizza fırını camı yedek parçası kolay patlamayan dağılmayan pizza fırını camı fiyatı özellikleri temperli fırın camı tamiri pizza fırını camı bakımı temizliği nasıl yapılır temperli fırın camı fabrikası pizza pişirme fırını camı nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli pizza fırını camları modelleri sanayi tipi pizza fırınlarına en uygun pizza fırını camı toptan ısıya dayanıklı pizza fırını camı satış listesi pizza fırını temperli camı fiyatlarıyla temperli pizza fırın camı tamircisi servisi

Pizza Fırını Camı

Satış fiyatı 744,60 TL
İndirim
Açıklama

Pizza Fırını Camı FC 10X73x0.4

Pizza Fırını Camı FC 10X73x0.4:Lahmacun fırını camları pizza fırını taşları pide fırını taş tuğlaları pizza fırını kapak camlarından bu pizza fırını camının ölçüsü 73x10 cm olup kalınlığı 4 mm.dir.Teslim süresi ödemeden sonra 10 iş günü olan özel ölçülü pizza fırın camı imalatı baklava fırını taban taşı lahmacun fırını kapı camı konveksiyonlu fırın kapısı camlarının da imalatını ve satışı yapıyoruz - Pizza fırını camı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Pizza fırını camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Pizza fırını camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca pizza fırını camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Pizza fırını camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu pizza fırını camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Pizza fırını camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Pizza fırını camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki pizza fırını camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Pizza fırını camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.