Senur Pizza Fırını Kapak Camı Çeşitleri FC 11X48.5: Pizza fırını kapısı camları pizza fırını taşları baklava börek pişirme fırını rezistansları Senur pizza fırını parçalarından 11x48.5 cm. ölçülü bu pizza fırını kapak camının imalatı Senur pizza pişirme fırınları fabrikası tarafından yapılmış orijinal Senur pizza fırını kapak camı parçasıdır - İzmak pizza fırını kapak yayı parçası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Pizza fırını kapısı camları pizza fırını taşları baklava börek pişirme fırını rezistansları Senur pizza fırını parçalarından 11x48.5 cm. ölçülü bu pizza fırını kapak camının imalatı 0212 2974432

Senur Pizza Fırını Kapak Camı

Satış fiyatı 1.067,22 TL
İndirim
Açıklama

Senur Pizza Fırını Kapak Camı FC 11X48.5

Senur Pizza Fırını Kapak Camı FC 11X48.5:Pizza fırını kapısı camları pizza fırını taşları baklava börek pişirme fırını rezistansları Senur pizza fırını parçalarından 11x48.5 cm. ölçülü bu pizza fırını kapak camının imalatı Senur pizza pişirme fırınları fabrikası tarafından yapılmış orijinal Senur pizza fırını kapak camı parçasıdır - İzmak pizza fırını kapak yayı parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Senur pizza fırını kapak camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Senur pizza fırını kapak camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca Senur pizza fırını kapak camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Senur pizza fırını kapak camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu Senur pizza fırını kapak camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Senur pizza fırını kapak camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Senur pizza fırını kapak camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki Senur pizza fırını kapak camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Senur pizza fırını kapak camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.