Pasta Krema Mikseri BM.20 S:Pastanelerde pasta kreması hazırlamakta kullanılan bu pastacı kreması mikseri haricinde diğer pasta krema mikseri modellerimiz için de internet sitemizi inceleyebilirsiniz - Kampanyalı pasta krema mikseri indirimi proje@mutfakmalzemeleri.com
Kaliteli pastane tipi pasta kreması çırpma mikseri modelleri en uygun fiyatlarla pasta krema mikseri listesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com

Pasta Krema Mikseri

Satış fiyatı 106.781,40 TL
İndirim
Açıklama

Pasta Krema Mikseri BM.20 S

* Kapasite: 20 lt
* Voltaj / Frekans: 220-380 V / 50-60 Hz
* Güç: 0,6 - 0,9 kW
* Ağırlık: 150 kg
* Ölçüler: 74x47x83 cm
* Paslanmaz çelik kazan
* Kolay temizlenebilir tasarım
* Paslanmaz çelik malzemeden karıştırıcı spiral, palet ve çırpıcı
* Şeffaf kazan kapağı
* Dijital ekran seçeneği
* Mutfaklarda profesyonel çırpıcı karıştırıcı olarak kullanılan pasta krema mikseri 2 yıl garantili satılmakta olup, pasta krema mikseri yedek parçaları (motoru,karıştırma kancası,çırpma tası,kapağı,kömürü,çırpıcı teli,elektronik kartı v.b. profesyonel pasta krema mikseri parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak pasta krema mikseri yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pasta krema mikseri yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir pasta krema mikseri var ve arızalıysa veya pasta krema mikserinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli pasta krema mikseri tamircilerinden oluşan teknik servisimize pasta krema mikseri bakımını pasta krema mikseri tamirini servisini yaptırabilir, pasta krema mikseri yedek parçalarını satın alabilirsiniz.Pasta krema mikseri bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pasta Krema Mikseri BM.20 S:Pasta krema mikserinin ürün kazanı 20 litrelik olup toplam ağırlığı 150 kg ve 74x47x83 cm ölçüsündedir.Pasta krema mikserinin 2 yıl garantisi olup yedek parça sorunu olmaz,parçaları stokludur.Pasta krema çırpma mikseri iş güvenliği kurallarına uygun CE belgelidir - Kampanyalı pasta krema mikseri indirimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.