Şanzımanlı Mikser CM 20:Vitesli mikserler mekanik şanzımanlı karıştırıcılardan özel indirimli fiyat kampanyası olan 220 Voltluk 50 Hz elektrikle çalışan şanzımanlı mikserin 3 ayrı karıştırıcısı mevcut olup ayrıca mekanik vitesli 3 ayrı hızda çırpma karıştırma özelliği mevcuttur.Şanzımanlı mikserin ürün haznesi silme 20 litrelik olup toplam ağırlığı 98 kg. ve 39x60x78 cm ölçüsündedir.Şanzımanlı mikserin 2 yıl garantisi olup yedek parça sorunu yoktur.3 devirli şanzımanlı mikser iş güvenliği kurallarına uygun CE belgelidir - Kampanyalı şanzımanlı mikser indirimi proje@mutfakmalzemeleri.com
Şanzımanlı Mikser CM 20:Vitesli mikserler mekanik şanzımanlı karıştırıcılardan özel indirimli fiyat kampanyası olan 220 Voltluk 50 Hz elektrikle çalışan şanzımanlı mikserin 3 ayrı karıştırıcısı mevcut olup ayrıca mekanik vitesli 3 ayrı hızda çırpma karış

Şanzımanlı Mikser

Satış fiyatı 69.779,73 TL
İndirim
Açıklama

Şanzımanlı Mikser CM 20

3 Devirli 3 Vitesli Şanzımanlı Mikser

* Şanzımanlı mikser 3 viteslidir - Şanzımanlı mikser satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 vitesindeki karıştırıcı hızları; 1.devirde 125 2.vitesinde 225 3.devrinde 404 devir/dakikadır
* Şanzımanlı mikserin hazne ve ekipmanları paslanmaz çeliktir - Şanzımanlı mikser satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 farklı karıştırma çırpma ekipmanıyla satılan şanzımanlı mikser 220 Voltluk 50 Hz elektrikle çalışır
* Şanzımanlı mikser 39x60x78 cm ölçülerinde 98 kg. ağırlığındadır - Şanzımanlı mikser satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Karıştırma kazanı silme 20 litrelik olan şanzımanlı mikserin elektrik gücü 750 Wattdır
* Dikkat ! Şanzımanlı mikserde vites değiştirilerek hız değişikliği yapmadan önce motorun durdurulması gereklidir - Şanzımanlı mikser satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Mutfaklarda şanzımanlı profesyonel çırpıcı karıştırıcı olarak kullanılan şanzımanlı mikser 2 yıl garantili satılmakta olup, şanzımanlı mikser yedek parçaları (motoru,karıştırma kancası,çırpma tası,kapağı,kömürü,çırpıcı teli,elektronik kartı v.b. profesyonel şanzımanlı mikser parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak şanzımanlı mikser yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal şanzımanlı mikser yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir şanzımanlı mikser var ve arızalıysa veya şanzımanlı mikserin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli şanzımanlı mikser tamircilerinden oluşan teknik servisimize şanzımanlı mikser bakımını şanzımanlı mikser tamirini servisini yaptırabilir, şanzımanlı mikser yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Şanzımanlı 3 vitesli mikser bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şanzımanlı Mikser CM 20:Vitesli mikserler mekanik şanzımanlı karıştırıcılardan özel indirimli fiyat kampanyası olan 220 Voltluk 50 Hz elektrikle çalışan şanzımanlı mikserin 3 ayrı karıştırıcısı mevcut olup ayrıca mekanik vitesli 3 ayrı hızda çırpma karıştırma özelliği mevcuttur.Şanzımanlı mikserin ürün haznesi silme 20 litrelik olup toplam ağırlığı 98 kg. ve 39x60x78 cm ölçüsündedir.Şanzımanlı mikserin 2 yıl garantisi olup yedek parça sorunu yoktur.3 devirli şanzımanlı mikser iş güvenliği kurallarına uygun CE belgelidir - Kampanyalı şanzımanlı mikser indirimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.