Kuzu Pişirme Aparatı Çeşitleri Üreticileri AKÇA2: Profesyonel ve endüstriyel mangalda kuzu çevirmesi yapmak için kullanılan aparat modellerindendir. Kömürde kuzu pişirme aparatının üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması kurulması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi sırık oğlak kuzu kebabı pişirme aparatının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu paslanmaz çelik şişli kuzu pişirme aparatının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap sırıkta kuzu kebap oğlak çevirme şişi aparatının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Kollu kuzu-oğlak pişirme aparatıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli kuzu pişirme aparatları modelleri mangalda oğlak kebabı yapma aparatı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan sırıkta kuzu kebap pişirme aparatı şişi satış fiyatları listesi kömürde kuzu oğlak sırık kebap pişirme aparatı satıcısı ür

Kuzu Pişirme Aparatı

Satış fiyatı 10.822,67 TL
İndirim
Açıklama

Kuzu Pişirme Aparatı AKÇA2

Kömürde Kuzu Çevirme Pişirme Aparatı - Kollu Kuzu Çevirme Aparatı

 * Kebap işi yapan işletmelerde otellerde restaurantlarda tatil tesislerinde kullanılan bu kuzu çevirme aparatıyla; kuzuların sağlıklı ve lezzetli olarak pişirilmesini sağlayabilirsiniz. Paslanmaz şiş ile imal edilen kuzu çevirme aparatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuzu pişirme aparatına tek seferde 304 kromdan imal edilen 150 cm lik şişine bir adet kuzu takarak pişirme yapabilirsiniz 

 * Kuzu şişini takacağınız sağ ve sol tarafında bulunan ayakları dilerseniz tezgah üzerinde, dilerseniz toprağa sabitleyerek kullanabilirsiniz. Kuzu çevirme aparatı satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuzu pişirme aparatının ölçüleri 150x50 cm dir.

 * Kuzu çevirme aparatında gıdaya temas eden şiş ve kuzuyu tutan kollar paslanmaz çelikten imal edilmiştir

 * Kollu kuzu çevirme aparatı 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, kuzu çevirme makinelerinin yedek parçaları 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Kuzu çevirme aparatı ve kuzu çevirme makinası parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde kuzu çevirme makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli kuzu çevirme makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Kuzu çevirme makinesi tamiri, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

AKÇA2 Kuzu Pişirme Aparatı İlgililer: kuzu çevirme makinesi, kuzu kebap aparatı, kuzu döndürme makinesi, kollu kuzu çevirme makinesi, kuzu pişirme makinesi, elektrikli kuzu çevirme makinesi servisi, kuzu çevirme tamiratı, kuzu pişirme makinası tamirci servisi, otellerde kullanılan kuzu çevirme makinesi, restaurant tipi kuzu çevirme makinesi, tatil bölgelerinde kullanılan kuzu kebap makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.