Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası KC-M005:Profesyonel elektrikli kuzu çevirme makinası modelleri kaliteli ekonomik elektrikli kuzu çevirme makinası fiyatları sanayi tipi elektrikli kuzu çevirme makinası teknik şartnamesi uygun elektrikli kuzu çevirme makinası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli kuzu çevirme makinelerinin elektrikli gazlı ve kömürlü tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası

Satış fiyatı 168.258,00 TL
İndirim
Açıklama

Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası KC-M005

 Elektrikli kuzu çevirme makinası;

* Ölçüleri: 150x50x110 - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 1 şişli
* Güc: 8 kw
* Motor tipi: 230 v / 40 w - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrikle çalışan modelidir
* Paslanmaz çelik gövde ve şiş - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir yanma kapasitesi
* Hijyenik, emniyetli, ısıya dayanıklı cam - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Şiş kapasitesi çeşitliliği
* Motorlu şiş döndürme mekanizması
* Şiş çıkarma kolaylığı - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Bu elektrikli kuzu çevirme makinası 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, elektrikli kuzu pişirme makinasının yedek parçaları (çevirme motoru,radyanı,kuzu takma şişleri,ısı camları gibi kuzu pişirme dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Elektrikli kuzu pişirme makinası parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; elektrikli kuzu çevirme makinası, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası KC-M005:Kendinden kuzu oğlak şişlerini döndürme motoru olan bu elektrikli kuzu çevirme makinası 150*50*110 cm ölçülerinde 1 adet şiş kapasiteli oğlak çevirmesi kuzu çevirmesi sırık kebabı yapma makinasıdır - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kuzu çevirme dolabının önündeki cam kapılarıyla hijyenik kuzu kebap sırık kebap ve oğlak çevirme kebabı yapabileceksiniz. Ayrıca bakır çağ kebabı bakır kuzu çevirme mangalı kokoreç arabası satışımız da bulunmaktadır - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir elektrikli kuzu çevirme makinası var ve arızalıysa veya elektrikli kuzu çevirme makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli elektrikli kuzu çevirme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimizde elektrikli kuzu çevirme makinası bakımını, onarılacak elektrikli kuzu çevirme makinası tamirini servisini yaptırabilir, elektrikli kuzu çevirme makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel elektrikli kuzu çevirme makinası bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.