Kuzine Fırını Camı FC 30X35:Ocaklı fırın camları konveksiyonlu fırın kapısı camları pizza fırını kapak camları yemek pişirme kuz inesi kapak camlarından bu ısıya dayanıklı temperlenmiş kunize fırını camının ölçüsü 30x35 cm olup uygun olduğu endüstriyel kuzine kapaklarında kuzine fırını kapağı camı olarak kullanılmaktadır - Yemekhane kuzinesi fırını kapak camı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Ocaklı fırın camları konveksiyonlu fırın kapısı camları pizza fırını kapak camları yemek pişirme kuz inesi kapak camlarından bu ısıya dayanıklı temperlenmiş kunize fırını camının ölçüsü 30x35 cm.dir - Kuzine fırını camı satışı 0212 2974432

Kuzine Fırını Camı

Satış fiyatı 720,54 TL
İndirim
Açıklama

Kuzine Fırını Camı FC 30X35

Kuzine Fırını Camı FC 30X35:Ocaklı fırın camları konveksiyonlu fırın kapısı camları pizza fırını kapak camları yemek pişirme kuz inesi kapak camlarından bu ısıya dayanıklı temperlenmiş kunize fırını camının ölçüsü 30x35 cm olup uygun olduğu endüstriyel kuzine kapaklarında kuzine fırını kapağı camı olarak kullanılmaktadır - Yemekhane kuzinesi fırını kapak camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Kuzine fırını camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Kuzine fırını camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca kuzine fırını camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Kuzine fırını camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu kuzine fırını camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Kuzine fırını camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Kuzine fırını camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki kuzine fırını camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Kuzine fırını camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz