Krom Çay Kazanı ISI-2111:Tekstil atölyeleri için profesyonel krom çay kazanı fiyatları büfelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik krom çelik çay kazanı modelleri kafeler için endüstriyel iki çaydanlıklı krom çay kazanı teknik şartnamesi lezzetli çay demlemede kullanılan krom elektrikli çay kazanı fiyatı özellikleri toptan krom paslanmaz çay ocağı fabrikası 2 demlikli krom çay kazanı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli krom çay kazanları modelleri büfelere kafelere en uygun krom çay kazanı toptan krom çelik çay kazanı satış listesi inox krom çay kazanı fiyatlarıyla krom paslanmaz çay kazanı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı kro

--Krom Çay Kazanı

Açıklama

Krom Çay Kazanı ISI-2111

 * Krom çay kazanı 25'lik 2 demlikli krom çay kazanıdır - Krom çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüler; 34x25x37 cm

 * Ağırlık; 3,64 kg - Krom çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Güç; 2500 W

 * DİKKAT: Paslanmaz çay kazanı fotoğrafında görülen buhar kapağı fiyata dahil değildir

Krom Çay Kazanı ISI-2111:Krom çay kazanı çay ocaklarında, taksi duraklarında, büfelerde kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir krom çay kazanıdır. Krom çay kazanı ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu krom çay kazanı haricinde diğer çay kazanı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Krom çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz