Endüstriyel Çay Kazanı ISI-2082:Lezzetli çay demlemek için profesyonel endüstriyel çay kazanı fiyatları kahvehanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik endüstriyel çay kazanı modelleri iş yerleri için endüstriyel elektrikli çay kazanı teknik şartnamesi çay bahçelerinde kullanılan endüstriyel çay ocağı fiyatı özellikleri paslanmaz kromçelik çay kazanı fabrikası endüstriyel çay kazanı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli endüstriyel çay kazanları modelleri en uygun paslanmaz krom çelik endüstriyel çay kazanı toptan elektrikli endüstriyel çay kazanı satış listesi inox endüstriyel çay demleme kazanı fiyatlarıyla sanayi tipi çay kazanı satıcısı in

Endüstriyel Çay Kazanı

Satış fiyatı 7.772,63 TL
İndirim
Açıklama

Endüstriyel Çay Kazanı ISI-2082

Kahveci Tipi Kaynaklı Çay Kazanı Paslanmaz Elektrikli Çay Kazanı ve Kahve Pişiricisi   
 
Elektrikli çay kazanı 220V 50 Hz elektrikle çalışır
Normal Çalışma esnasında çay kahve kazanının çektiği elektrik gücü 2500 Wat
Çay kazanı derinliği 25 cm
Çay kazanı genişliği 75 cm
Çay kazanı yüksekliği 38 cm dir.
Termostatlı kahve pişirme ocaklı çay kazanının toplam ağırlığı 7.7 Kg

Üzerinde 3 çay demliği koyma yeri olan bu kahveci kazanının kapasitesi demliklerle birlikte 40 Litredir,(3 çay demliği kapasitesi yaklaşık 6 lt. olup, çay kazanı net su alımı 34 litredir)
Endüstriyel çay kazanı fiyatına çay demlikleri dahil değildir.
Kaynatma - ısıtma sıcaklığını ayarlayabileceğiniz ısı termostatı çay kazanında vardır,
Endüstriyel çay kazanı içerisindeki su seviyesini kontrol edebileceğiniz su seviye göstergeli musluğu vardır,
Ayrıca çay kazanı içerisindeki suyun sıcaklığını görebileceğiniz ısı göstergesi vardır.
Paslanmaz krom çelikten üretilmiş bu kahveci kazanının üst kapağı vidalı değil, kaynaklıdır. Kaynayan suyun yukarıdan aşağı akarak bıraktığı su - kireç izleri bu sayede en aza indirgenmiştir.

Kahve pişirme ocaklı kahveci tipi çay kazanı ergonomik ve şık görünümlü dış yapısıyla her türlü mekana uyum sağlar,
Elektrikli çay kazanının bol ve ucuz parçaları, yedek parça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Çay kazanı 2 yıl garantilidir.
Bu makinanın faydalı kullanım ömrü 10 yıl olan içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır.

NOT: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; kahve pişirme ocaklı çay kazanı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir çay kazanınız kahve pişirme ocaklı çay makinanız zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedek parçalarının satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çay kazanı; gün içerisinde geleneksel Türk çayı lezzetinde çay yapıp, müşterilerine, konuklarına veya personeline sıcacık çay sunarken, çay kazanının yan tarafındaki kahveci ocağında nefis Türk kahvesi yapmak isteyenler için hem sağlam hem de ekonomik bir çay kazanıdır. Otomatik termostatlı çay kazanı kahve pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Çay Kazanı ISI-2082:Elektrikli çay kazanları kahveci tipi bakır çay kazanları paslanmaz çelik çay kazanlarından bu endüstriyel çay kazanında Klasik Türk çayı demlemenin dışında Türk kahvesi pişirebilirsiniz meyve çayı yapmak oralet yapmak ve benzeri bardakta sıcak içecekleri işyerlerinde toplu yaşama alanlarında kolayca servis edebilirsiniz. Otomatik termostatlı elektrikle çalışan endüstriyel çay kazanı, kahve pişirme ocaklı kaynaklı çay kazanı tam size göre. Elektirikli endüstriyel çay kahve kazanı satın almak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.