Remta Kızartma Fritözü Rezistansı P131C: Teknik servisinden kızartma fritözü rezistansı yedek parçası en uygun profesyonel kızartma fritözü rezistansı fiyatı üreticisinden patates kızartma fritözü rezistansı çeşitleri satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kızartma fritözü rezistansı modelleri en uygun kızartma fritözü ısıtıcıları toptan kızartma fritözü rezistansı satış listesi kızartma fritözü rezistansı fiyatlarıyla patates kızartma fritözü rezistansı üretimi

Remta Kızartma Fritözü Rezistansı

Satış fiyatı 690,00 TL
İndirim
Açıklama

Remta Kızartma Fritözü Rezistansı P131C

* Orijinal remta üretimi endüstriyel fritöz rezistansıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Remta fritöz rezistansı 220 voltluk elektrikle çalışır

* 3000 Watt gücündedir (3 kw.lık rezistans)

* Uyumlu olduğu fritöz modellerinden bazıları; reta r101 yağ kızartma rezistansı ve ölçülerinin uyduğu kızartıcılar için rezistanstır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde bu kızartma fritözü rezistansının kullanıldığı bir patates fritözünüz var ve arızalıysa veya endüstriyel büfe fritözünün bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli sanayi tipi kafe fritözleri tamircilerinden oluşan teknik servisimize remta fritözün bakımını onarılacak lokanta tipi remta kızartıcının tamirini servisini yaptırabilir; çubukta patates kızartıcısının ısıtıcı rezistansı, ısı ayar termostatı, yağ küveti, ısıya dayanıklı kablosu, zaman saati timer, telden patates köfte süzme sepeti gibi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Remta fritöz yetkili servisinden balık-tavuk kızartma fritözü bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Remta Kızartma Fritözü Rezistansı P131C: Kızartma fritözü rezistansları sanayi tipi fritöz rezistansları büfe tipi fritöz ısıtıcıları modellerinden kaliteli kızartma fritözünün imalatı profesyonel remta fritöz rezistansları fabrikası üretimi 3000 W gücünde kızartma fritözü rezistansı yedek parçasıdır - Kızartma fritözü rezistansı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu kızartma fritözü rezistansını arsinoks fritöz gibi uyumlu olduğu fritözlerde rezistans olarak da kullanabilirsiniz - Kızartma fritözü rezistansı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu kızartma fritözü rezistansı satışı haricinde her marka model kızartma fritözü rezistansları satışını yapmakta olup arızalı veya bakıma ihtiyacı olan kızartma fritözlerinizin bakım onarım tamirini de yapıyoruz - Kızartma fritözü rezistansı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz