Remta Kızartma Fritözü Sepeti P133A: Remta kızartma fritözleri için profesyonel remta fritöz sepeti fiyatları büfelerde patates kızartmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik remta fritöz sepeti modelleri 3 litrelik remta fritözler için endüstriyel fritöz sepeti yedek parçası sanayi tipi fritözlerde kullanılan remta fritöz sepeti fiyatı özellikleri tamiri kızartma fritözü sepeti bakımı temizliği nasıl yapılır 3 lt.lik fritöz teli fabrikası remta fritöz sepeti nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli fritöz sepetleri modelleri remta fritözlere en uygun fritöz kızartma sepeti toptan patates fritözü sepeti satış listesi remta büfe tipi kızartma fritözü sepeti fiyatlarıyla remta endüstriyel fritöz sepeti parçası satıcısı telef

Remta Kızartma Fritözü Sepeti

Satış fiyatı 382,54 TL
İndirim
Açıklama

Remta Kızartma Fritözü Sepeti P133A

- Endüstriyel mutfaklarda ve gıda işletmelerinde patates sosis gibi yağda kızartılan ürünlerin işlenmesinde kullanılan fritözlerde kullanılan bu tel sepet; 3 litrelik remta marka fritözler için üretilmiştir. Kalaylı telden imal edilen bu tel fritöz sepet gıdaya ve zorlu kullanım koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca fritöz sepeti haricinde endüstriyel kızartma fritözlerinin tüm yedek parçalarını kuruluşumuzdan satın alabilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Bu tel fritöz sepeti hazne içerisindeki yağın içine ürünleri daldırmada kullanılır.

- Sepet ölçüleri 13x23x12,5 santim şeklindedir.

 - 3 litrelik haricinde 5, 8 ve 10 litrelik fritözlerin sepetlerini kuruluşumuzdan tedarik edebilir ayrıca özel ölçülerinize göre fritöz sepeti imalatı için satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Özel ölçülü fritöz sepeti yaptırmak ve satın almak için satış temsilcisi arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Ayrıca tel sepetin takılı olduğu elektrikli veya gazlı fritözünüz var ve arızalıysa yada bakımını yaptırmak istiyorsanız tecrübeli endüstriyel kızartma fritözü tamircilerinden oluşan teknik servisimizde fritözlerinizin tamirini yaptırabilir yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Remta Fritöz Sepeti P133A: Patates ve diğer hazır yiyeceklerin kızartılması işlemlerinde kullanılan 3 litrelik Remta fritöze uygun olarak üretilen bu fritöz sepeti. makinanın hazne içerisine doldurulan yağın içine ürünleri daldırmak için kullanılan sepettir. Orjinal fritöz yedek parçası olan bu fritöz haricinde endüstriyel kızartma fritözlerinizin marka ve model bağımlılığı olmadan tüm yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilirsiniz. Bu sepet haricinde Kalitegaz Empero Öztriyakiler Turhan Çelik marka fritözlerinizin tüm yedek parçalarını tedarik edebilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.