Isıya Dayanıklı Cam FC 3X15:Fırınlar için profesyonel ısıya dayanıklı cam fiyatları yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik temperli cam modelleri alev görmeyen cihazlar için endüstriyel sıcaklığa dayanıklı cam teknik şartnamesi sanayi fırınlarında kullanılan gözetleme camı fiyatı özellikleri fırın kapılarındaki ısıya dayanıklı camların bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ısıya dayanıklı cam modelleri endüstriyel fırın kapaklarına en uygun ısıya dayanıklı cam toptan temperlenmiş dayanıklı cam satış listesi ısıya dayanıklı temperli cam fiyatlarıyla ısıya dayanıklı endüstriyel pizza fırını camı sa

Isıya Dayanıklı Cam

Satış fiyatı 253,48 TL
İndirim
Değişik Ölçü İlave Fiyat
Açıklama

Isıya Dayanıklı Cam FC 3X15

Isıya Dayanıklı Cam FC 3X15:Temperlenmiş cam modellerinden 6 mm kalınlığındaki ısıya dayanıklı camdan 3X15 cm ölçülerinde üretimi yapılmış profesyonel sıcaklığa dayanıklı camların fabrikası imalatı özel üretilmiş camdır - Isıya dayanıklı cam satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

DİKKAT:

 *** Isıya dayanıklı camların takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Isıya dayanıklı camların imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca ısıya dayanıklı camların kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Isıya dayanıklı camların üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu ısıya dayanıklı camları kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Isıya dayanıklı camların alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki ısıya dayanıklı cam bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Isıya dayanıklı camların üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.