Kuzu Çevirme Makinası KC-M006:Kır lokantaları için profesyonel kuzu-oğlak çevirme makinası modellerindendir.İmalatında 304 kaliteli paslanmaz saç kullanılmış motorlu kuzu pişirme makinasının fiyatları ekonomik tutulmuş olup sanayi tipi kuzu çevirme makinası teknik şartnamesi uygun olarak üretimi yapılmıştır.Gazla çalışan sırıkta kuzu-oğlak kebabı yapma makinasının fiyatına kuzuların oğlakların takıldığı şişleri dahildir.Isıya dayanıklı ön camlarının özellikleri temizliği bakımı kolay yapılan çeşitlerindendir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kuzu çevirme makinaları modelleri sırıkta oğlak kebabı pişirmeye en uygun gazlı kuzu çevirme dolabı toptan piliç çevirme mangalı satış listesi kuzudan sırıkta kebap yapma ocağı fiyatlarıyla kuzu-oğlak çevirme makinesi satıcısı

Kuzu Çevirme Makinası

Satış fiyatı 150.796,80 TL
İndirim
Açıklama

Kuzu Çevirme Makinası KC-M006

 Kuzu çevirme makinası;

* Ölçüleri: 105x50x160 - Kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 2 şişli
* Güc: 16 kw
* Motor tipi: 230 v / 40 w - Kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gazla çalışan modelidir
* Paslanmaz çelik gövde ve şiş - Kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir yanma kapasitesi
* Hijyenik, emniyetli, ısıya dayanıklı cam - Kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Şiş kapasitesi çeşitliliği
* Motorlu şiş döndürme mekanizması
* Şiş çıkarma kolaylığı - Kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Bu gazla çalışan kuzu çevirme makinası 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, kuzu pişirme makinasının yedek parçaları (çevirme motoru,radyanı,kuzu takma şişleri,ısı camları gibi kuzu pişirme dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Kuzu pişirme makinası parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; elektrikli kuzu çevirme makinası, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Kuzu Çevirme Makinası KC-M006:Kendinden kuzu oğlak şişlerini döndürme motoru olan bu gazlı kuzu çevirme makinası 105*50*160 cm ölçülerinde 2 adet şiş kapasiteli oğlak çevirmesi kuzu çevirmesi sırık kebabı yapma makinasıdır - Kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kuzu çevirme dolabının önündeki cam kapılarıyla hijyenik kuzu kebap sırık kebap ve oğlak çevirme kebabı yapabileceksiniz. Ayrıca bakır çağ kebabı bakır kuzu çevirme mangalı kokoreç arabası satışımız da bulunmaktadır - Kuzu çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir kuzu çevirme makinası var ve arızalıysa veya kuzu çevirme makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli kuzu çevirme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimizde kuzu çevirme makinası bakımını, onarılacak kuzu çevirme makinası tamirini servisini yaptırabilir, kuzu çevirme makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel kuzu çevirme makinası bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.