Fileto Bıçağı P48004:Esnek yapısı sayesinde et ve balıkların ince işçiliğinde kullanılan profesyonel endüstriyel fileto çıkarma bıçağı modellerindendir. Üretimi kaliteli yüksek karbonlu paslanmaz çelikten yapılan fileto bıçağı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi balık derisi yüzme bıçağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu tavuk et kemik sıyırma bıçağı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir bileylenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Fileto bıçağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli fileto bıçakları modelleri tavuk fileto çıkarmaya balık derisi yüzmeye en uygun esnek ince uzun fileto bıçağı fabrikası üreticisinden toptan kemik sıyırma bıçağı satış listesi ucuz fiyatlarıyla fileto bıçağı satıcısı

Fileto Bıçağı

Satış fiyatı 492,95 TL
İndirim
Açıklama

Tavuk Balık Açma Fileto Çıkarma Bıçağı P48004

* Kesici kısım ölçüleri: genişlik 30 mm x uzunluk 200 mm x kalınlık 2 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Çelik özellikleri:
* Menşei: Almanya
* Kalite: DIN 1.4116
* Sertlik: 54 ± 1 HrC Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Sap yapısı: hijyenik PP enjeksiyon
* Ağız yapısı: jilet keskinliği
* Yüksek karbonlu paslanmaz çelik
* Buzul ısıl işlem ile optimum sertlik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Özenle 2 kez bilenmiş ve parlatılmış kesici ağız
* Hijyenik PP plastik enjeksiyon, ergonomik sap yapısı
* Hafif yapısı ile uzun süreli kullanım kolaylığı

Fileto Bıçağı P48004:Kasaplarda et ve tavuktan dana fileto göğüs kelebek şekil fileto çıkarmakta balıkçılarda ince dilimli balık fileto hazırlamakta kullanılan bu fileto bıçağı ince işçilik gerektiren fileto çıkarmayı ince, uzun ve esnek yapısı sayesinde kolay hale getirir - Fileto bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz