Balık Temizleme Bıçağı P38342:Jilet keskinliğindeki ucu sayesinde balık temizlemede yardımcı profesyonel endüstriyel balık temizleme bıçağı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan balık pulu temizleme bıçağı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı balık restoran tipi bıçak fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu uskumru temizleme bıçağı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir bileylenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi bileylenmesi son derece kolaydır. Balık temizleme bıçağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli balık temizleme bıçakları modelleri balık ayıklamaya en uygun uskumru temizleme bıçağı fabrikası üreticisinden toptan balıkçı bıçağı satış listesi balık pul temizleme bıçağı fiyatlarıyla balık açma bıçağı satıcısı

Balık Temizleme Bıçağı

Satış fiyatı 303,34 TL
İndirim
Açıklama

Balık Temizleme Bıçağı P38342

* Kesici kısım ölçüleri: genişlik 30 mm x uzunluk 120 mm x kalınlık 2 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Çelik ölçüleri:
* Menşei: Almanya
* Kalite: DIN 1.4116
* Sertlik: 54 ± 1 HrC Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Sap yapısı: Hijyenik PP enjeksiyon
* Ağız yapısı: jilet keskinliği
* Yüksek karbonlu paslanmaz çelik
* Buzul ısıl işlem ile optimum sertlik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Özenle 2 kez bilenmiş ve parlatılmış kesici ağız
* Hijyenik PP plastik enjeksiyon, ergonomik sap yapısı
* Hafif yapısı ile uzun süreli kullanım kolaylığı

Balık Temizleme Bıçağı P38342:Alman çeliğinden imalatı yapılmış bu 12 cm balık temizleme bıçağı 14-16° arası el ile bilenmiştir. Sağlam plastik sapı sayesinde kolay ve uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar - Balık temizleme bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.