Endüstriyel Yemek Ocağı DGMSDS4120:Endüstriyel yemek ocağı lokantalarda,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir endüstriyel yemek ocağıdır.Endüstriyel yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu endüstriyel yemek ocağı haricinde diğer yemek ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Endüstriyel yemek ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Endüstriyel Yemek Ocağı:Endüstriyel yemek ocağı lokantalarda,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir endüstriyel yemek ocağıdır - Endüstriyel yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefonumuz 0212 2370749

Endüstriyel Yemek Ocağı

Satış fiyatı 18.897,15 TL
İndirim
Açıklama

Endüstriyel Yemek Ocağı DGMSDS4120

 * Boyutlar; 60x60x27 cm - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * KW; 30

 * Güç Sarfiyat; 28,800 k/Cal - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ateşleme: Pilot Alevli

 * Alev kontrölü (Termokulp) - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yanış: Mavi alev

 * Brülor: No:1 Süper yanış - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gövde: 304 Paslanmaz Cr.Nc.

 * Musluk: Emniyet Ventilli - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Yemek Ocağı DGMSDS4120:Endüstriyel yemek ocağı lokantalarda,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir endüstriyel yemek ocağıdır.Endüstriyel yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu endüstriyel yemek ocağı haricinde diğer yemek ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Endüstriyel yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz