Sanayi Tipi Ocak Üreticisi ISI-2900: Sanayi tipi ocak tek gözlü olup 2,3,4 gözlü sanayi tipi ocak modellerimiz de mevcuttur. Bu sanayi tipi ocak son derece kaliteli ve kullanışlı olup lokantalarda restoranlarda kafelerde yemekhanelerde yemek pişirme işlemlerinizi bu sanayi tipi ocakla gerçekleştirebilirsiniz - Sanayi tipi ocak proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli sanayi tipi ocak modelleri sanayi tipi endüstriyel ocak fabrikası fiyatı üreticisinden toptan sanayi tipi set üstü ocak satış listesi sanayi tipi tüplü doğalgazlı ocak fiyatlarıyla sanayi tipi ocak satıcısı kampanyalı

Sanayi Tipi Ocak

Satış fiyatı 3.253,80 TL
İndirim
Açıklama

Sanayi Tipi Ocak ISI-2900

 * Ölçüler; 31x42x22 cm - Sanayi tipi ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 4,30 kg

 * Tüketim LPG; 0,197 kg/h - Sanayi tipi ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çalışma basıncı; 21 mbar

 * Güç; 2,5 kW - Sanayi tipi ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Ocak 2900:Sanayi tipi ocak tek gözlü olup 2,3,4 gözlü sanayi tipi ocak modellerimiz de mevcuttur.Bu sanayi tipi ocak son derece kaliteli ve kullanışlı olup lokantalarda restoranlarda kafelerde yemekhanelerde yemek pişirme işlemlerinizi bu sanayi tipi ocakla gerçekleştirebilirsiniz - Sanayi tipi ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz