Elektrikli Döner Kesme Makinesi T2:Ekonomik paslanmaz elektrikli döner kesme makinesi fiyatları üreticisinden endüstriyel inox krom elektrikli döner kesme makinesi modelleri dayanıklı sanayi tipi inoks çelik elektrikli döner kesme makinesi teknik şartnamesi proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli elektrikli döner kesme makinesi modelleri en uygun elektrikli döner kesme makinesi toptan elektrikli döner kesme makinesi satış listesi elektrikli döner kesme makinesi fiyatlarıyla elektrikli döner kesme makinesi satıcısı 0212 2370759

Elektrikli Döner Kesme Makinesi

Satış fiyatı 54.856,63 TL
İndirim
Açıklama

Elektrikli Döner Kesme Makinesi T2

* Avuç içi ağırlığı: 1000 gr Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bıçak: 100 mm / Paslanmaz Çelik
* Gerilim kontrol: 15 V
* Güç: 0.09 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Set İçindekiler:
* 1 x T-2 Makine
* 1 x Trafo Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 x 100 mmlik Bıçak
* 1 x Bileme Masatı
* 1 x Tornavida Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 1 x Kullanma Kılavuzu

Elektrikli Döner Kesme Makinesi T2:Dönercilerde kebapçılarda iskenderlik döneri yaprak döneri pratik ve hijyenik bir şekilde kesmekte kullanılan bu elektrikli model döner kesme makinesi paslanmaz çelik bıçağı sayesinde son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Elektrikli döner kesme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.