Döner Robotuna Döner Takma Lifti ADST-01:En uygun döner robotuna döner takma lifti fiyatı garantisiyle kaliteli döner robotuna döner takma lifti çeşitleri profesyonel ve ekonomik döner robotuna döner takma lifti markaları Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli döner robotuna döner takma lifti modelleri en uygun döner robotuna döner takma lifti toptan döner robotuna döner takma lifti satış listesi döner robotuna döner takma lifti fiyatlarıyla döner robotuna döner takma lifti satıcısı

Döner Robotuna Döner Takma Lifti

Satış fiyatı 172.218,09 TL
İndirim
Açıklama

Döner Robotuna Döner Takma Lifti ADST-01

* Ağırlık: 97 kg - Döner robotuna döner takma lifti Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 754x1130x1608 mm
* Yaylı kilitleme mekanizması ile şişin tek el hareketi ile konumlanması sağlanır
* Özel tasarımlı kaldırma kolu ilavesi ile her tip döner şişini kaldırma olanağı sağlar
* Döner şişini lift üzerinde sarmak için şiş döndürme özelliği olan kol seçme imkanı vardır - Döner robotuna döner takma lifti Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kompakt yapısı sayesinde dar alanlarda kullanabilme özelliği vardır
* Ayak basma hareketi ile 350 kiloya kadar yük kaldırabilir

Döner Robotuna Döner Takma Lifti ADST-01:Sanayi tipi döner lifti modellerinden olan bu döner robotuna döner takma lifti 350 kiloya kadar döner şişini kaldırıp döner robotuna takmakta kullanılabilir - Döner robotuna döner takma lifti Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.