Dibeksan Döner Kesme Makinası Yedek Bıçağı ADEDKMB12:Et döner kesme makinası düz yedek bıçağı tırtırlı tavuk döner kesme bıçağı yedeği döner kesme makinası yedek parçalarından bu 12 cm çapındaki et döneri kesen döner kesme makinelerinin düz yedek bıçağı orijinal Dibeksan döner kesme makinası yedek bıçağıdır - Et döneri kesmek için düz bıçaklı Dibeksan döner kesme makinası yedek bıçağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli motorlu döner kesme makinesi yedek bıçakları modelleri yaprak et döneri kesme bıçağı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan düz yuvarlak dbs şarjlı döner kesme bıçağı fiyatları dibeksan döner kesicisi bıçağı parçası satış listesi f

Dibeksan Döner Kesme Makinası Yedek Bıçağı

Satış fiyatı 1.082,40 TL
İndirim
Değişik Ölçü İlave Fiyat
İmalatçısından kaliteli otomatik döner kesme makinesi yedek bıçakları modelleri tırtıklı tavuk döneri kesme bıçağı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan testereli dişli dbs şarjlı döner kesme bıçağı fiyatları dibeksan tırtırlı dişi olan tavuk döner bıçak
Üreticisinden kaliteli motorlu döner kesme makinesi yedek bıçakları modelleri dibeksan tavuk döneri kesme bıçağı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan tırtıklı testereli dişli dbs şarjlı döner kesme bıçağı fiyatları tırtırlı dişi olan tavuk döner bıçak
Açıklama

Dibeksan Döner Kesme Makinası Yedek Bıçağı ADEDKMB12

* Edelstahl-Stainless Steel kaliteli çelikten üretimi yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Dbs döner kesme bıçağının dış çapı 120 mm çapındadır (12 cm) 

* Dbs döner kesme makinası bıçağının imalatında kullanılan malzemeler son derece dayanıklıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Dibeksan motorlu döner kesme bıçakları fabrikasınca üretilmiştir

* Orijinal ve uzun ömürlü otomatik döner kesicisi yedek bıçaklarındandır

* İlk görünen fiyat düz daire şeklindeki et döner kesme bıçağının fiyatıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* "Değişik ölçü ilave fiyat" bölümünden dibeksan düz dişsiz yaprak et dönerini kesen bıçağını

* Veya seçerek tırtıklı dişleri olan tırtırlı dişli dbs tavuk döner kesme bıçağını satın alabilirsiniz

* Ölçülerinin uyumlu olduğu her marka ve modeldeki endüstriyel motorlu döner kesme makinasında yedek bıçak olarak kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Uyumlu olduğu bazı döner kesme makinaları; dibeksan jet 120-d döner kesme makinası jet 120-m döner makinesi bıçağı

* Dbs jet 120 plus-d yaprak döner bıçağı dibeksan jet 120 plus-m et ve tavuk döner kesme bıçaklarıdır

* Üzerinde DBS 120mm seite oben üst taraf exterieur upper side bilgileri vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde bu döner kesme bıçağının kullanıldığı bir döner kesiciniz var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli endüstriyel döner kesme makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel dibeksan döner kesme makinalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, dbs döner kesme makinesi tırtıklı bıçakları, yuvarlak döner kesme bıçağı, ön muhafaza kapağı, şarjlı döner kesme bataryası pili, adaptörü, bileme taşı, kömürü, rulmanı, döner kesme makinesi elektronik kartları gibi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Körelmiş kebapçı büfe dönerci döner kesme makinası bıçağı bilemesi, tamiratı, onarımı ve parça satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dibeksan Döner Kesme Makinası Yedek Bıçağı ADEDKMB12: Et döner kesme makinası düz yedek bıçağı tırtırlı tavuk döner kesme bıçağı yedeği döner kesme makinası yedek parçalarından bu 12 cm çapındaki et döneri kesen döner kesme makinelerinin düz yedek bıçağı orijinal Dibeksan döner kesme makinası yedek bıçağıdır - Et döneri kesmek için düz bıçaklı Dibeksan döner kesme makinası yedek bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.