Döner Ocağı Radyanı Çeşitleri Üreticileri ARA9A1:Tüplü döner kebap ocakları için profesyonel döner ocağı radyanı fiyatları igdaş belgeli doğalgazla kullanıma uygun kaliteli ekonomik döner ocağı radyanı modelleri büfe tipi döner makineleri için endüstriyel döner ocağı taşı teknik şartnamesi sanayi tipi döner makinalarında kullanılan döner ocağı radyanı fiyatı özellikleri döner ocağı peteği bakımı nasıl yapılır temizlenir döner ocağı radyanı nasıl değiştirilir sökülür takılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli döner ocağı radyanları modelleri en uygun tüplü döner ocağı radyanı toptan doğalgazlı döner ocağı radyanı satış listesi büfe tipi döner ocağı radyanı fiyatlarıyla kaliteli döner ocağı radyanı satıcısı döner makinesi radyan taşı

Döner Ocağı Radyanı

Satış fiyatı 917,69 TL
İndirim
Açıklama

Döner Ocağı Radyanı ARA9A1

Dayanıklı Dökme Seramik Yanıcı Kafa

Galvanizden Mamul Radyan Dış Kaplama Saçı

Doğalgaz veya Lpg ile çalışabilir (ayrı ayrı)

Üstün Dayanma Gücü

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir Cihazınız Zaten Var ve Arızalı iseTeknik Servis Çağırmak İçin Tıklayınız veya Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gazla çalışan bütün radyanları, lpg tüple çalıştıracaksanız kesinlikle 500 lük dedantörle çalıştırınız. Özellikle dönerci ustaları dikkat: Ayarlı dedantör tabir ettiğiniz ürünler kesinlikle dedantör işlevi görmeyen sıradan gaz musluklarıdır. Can ve Mal güvenliğiniz için lütfen ayarlı dedantör kullanmayınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu gazlı radyan; döner ocaklarında döner radyanı, salamander ızgaralarda salamander radyanı olarak kullanılabilir. Doğalgazla veya lpgy le kolayca yapılan dönüşümle (sadece gaz enjektörü - meme değişimiyle) çalışır. Kusursuz ve tam verimli yanma sağlar. Özel seramikden imal edilmiş yanıcı kafası dayanıklıdır. Toptan Radyan Satıcıları Özel fiyatlar için . Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Döner Ocağı Radyanı ARA9A1:Gazlı radyanlar bölümündeki döner ocağı radyanı haricinde tost makinası radyanı salamander ızgara radyanı tüplü döner makinası radyanı doğalgazlı döner ocağı radyanı soba radyanı satışımız vardır. Toptan döner ocağı radyanı satışı için özel indirimli iskontolu fiyatlarla toptan döner ocağı radyanı fiyatı verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca özel ölçülü gazlı radyan imalatını toplu alımlar için istediğiniz ölçüde üretebiliriz - Döner ocağı radyanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.