Döner Kalıbı ADK-10/2:Profesyonel döner kalıbı modelleri kaliteli ekonomik döner kalıbı fiyatları sanayi tipi döner kalıbı teknik şartnamesi uygun döner kalıbı fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli döner kalıbı modelleri en uygun döner kalıbı toptan döner kalıbı satış listesi döner kalıbı fiyatlarıyla döner kalıbı satıcısı telefonu 0212 2370749

Döner Kalıbı

Satış fiyatı 228.032,24 TL
İndirim
Açıklama

Döner Kalıbı ADK-10/2

* Ağırlık: 92 Kg - Döner kalıbı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Boyutlar: 810x764x1170
* Derinlik: 80 Cm
* Tekerlekler sayesinde kolayca taşınabilir
* Üst üste geçen silindirik bloklar dönme hareketi ile hızlı bir şekilde birleştirilirler ve özel tasarımlı yaylı kilitleri ile kısa sürede sabitlenirler - Döner kalıbı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kalıpların takma ve çıkarma işlemi oldukça kolaydır. Civatalı birleştirme kullanılmamıştır
* Parçalı silindirik bloklar sayesinde kolay ürün doldurma imkanı sağlar
* Yaylı üst kapağı sayesinde ürünün donma esnasında sıkışması sağlanır ve yay kalıbın deforme olmasını önler
* Döner lifti ile rahatlıkla kaldırılabilir - Döner kalıbı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Menteşeli silindirik bloklar sayesinde kolay kullanım
* Şiş tipi sipariş esnasında belirtilmelidir

Döner Kalıbı ADK-10/2:Döner imalatçılarının döner satışı yapan işletmelerin kullandığı bu döner kalıbının imalatı titizlikle yapılmış olup son derece kaliteli ve dayanıklı bir döner kalıbıdır - Döner kalıbı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.