Dolaplı Makarna Haşlama AMP-470+AST-47:Elektrikle Çalışan Makarna Haşlama Makinasıyla tamamı paslanmaz çelikten haşlama sepetlerinin içerisine koyacağınız makarnaları rahat ve pratik bir şekilde pişirebilirsiniz - Dolaplı makarna haşlama proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli 900'lük pişirme üniteleri devrilir tavalar kemik kaynatma tencereleri elektrikli gazlı kuzine fritözlerin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Dolaplı Makarna Haşlama

Satış fiyatı 80.802,35 TL
İndirim
6 sepetli model paslanmaz krom çelik malzemeden imal edilmiş dolaplı makarna haşlama makinesidir - Dolaplı makarna haşlama satışı 0212 2370759
Açıklama

Dolaplı Makarna Haşlama AMP-470+AST-47

* Makarna haşlama özellikleri; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  * Ağırlık: 26 kg
  * Gerilim kontrol: 400 V AC 3 N PE V
  * Güç: 6 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  * Ölçüler: 40x70x30 cm
* Dolap özellikleri;
  * Ağırlık: 15 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  * Ölçüler: 40x65x56 cm
* Dolaplı makarna haşlamanın imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır
* Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyeniktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir
* Makarna haşlamanın 6 adet pişirme sepeti mevcuttur
* Tahliye musluğu bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dolap kapıları çift cidarlıdır
* Set altı tezgahlarının üzerinde bulunan pimler cihazların altındaki yuvalarına göre tasarlanmış olup ürünlerin tek parça olarak görünmesini sağlar

* DİKKAT!!! Dolaplı makarna haşlama dolabı ve makarna haşlama makinesi görselleri detaylı incelemeniz için ayrı ayrı konulmuş olup, dolap ve makarna haşlama makinesini üst üste koyup kullanabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dolaplı Makarna Haşlama AMP-470+AST-47:Restoranlar otellerde yemekhanelerde makarna haşlamakta pişirmekte kullanılan bu paslanmaz çelik malzemeden imalatı yapılmış dolaplı model makarna haşlama 6 adet makarna pişirme sepetlidir - Diğer tüm dolaplı model dolapsız model makarna haşlama makinaları için de bize ulaşabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.