Alttan Motorlu Döner Makinesi EMP.DN.150:Gazla çalışan alttan motorlu döner ocağı 3 radyanlıdır.Ayarlanabilir döner şişi ve alttan hareketli kızakları sayesinde döner etinin ısıtıcıya yaklaşmasını ve böylece iyice pişmesini sağlar - Alttan motorlu döner makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli alttan motorlu döner makinesi modelleri en uygun alttan motorlu döner makinesi toptan alttan motorlu döner makinesi satış listesi alttan motorlu döner makinesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370759

Alttan Motorlu Döner Makinesi

Satış fiyatı 27.720,00 TL
İndirim
Açıklama

Alttan Motorlu Döner Makinesi EMP.DN.150

* Ölçüler; 737x619x978 mm - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık; 30 kg
* Net m3; 0.40 - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç; 8.3 kw
* Isıtıcı; 3 - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Lpg veya doğalgazla çalışabilme imkanı
* 220V-50Hz enerji - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Magnet emniyet ventilli musluklar
* Alttan hareketli kızaklar döner etinin ısıtıcıya yaklaşmasını sağlar - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir döner şişi
* Çift yöne dönebilme özelliği - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hijyenik ve emniyetli
* Paslanmaz çelik gövde - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alttan Motorlu Döner Makinesi EMP.DN.150:Gazla çalışan alttan motorlu döner ocağı 3 radyanlıdır.Ayarlanabilir döner şişi ve alttan hareketli kızakları sayesinde döner etinin ısıtıcıya yaklaşmasını ve böylece iyice pişmesini sağlar - Alttan motorlu döner makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.