Üstten Motorlu Döner Ocağı EMP.DN.220:Büfe tipi tavuk döner et döner pişirme ocaklarından soslu döner iskender pişirmekte kullanılan ocaklardan olan bu üstten motorlu model döner ocağı lpg veya doğalgazla kullanılabilmektedir - Üstten motorlu döner ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli üstten motorlu döner ocağı modelleri en uygun üstten motorlu döner ocağı toptan üstten motorlu döner ocağı satış listesi üstten motorlu döner ocağı fiyatlarıyla üstten motorlu döner ocağı satıcısı telefonu 0212 2370749

Üstten Motorlu Döner Ocağı

Satış fiyatı 22.591,80 TL
İndirim
Açıklama

Üstten Motorlu Döner Ocağı EMP.DN.220

Döner Ocağı - Gazlı

* Ölçüler; 752x546x785 mm - Üstten motorlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık; 25 kg
* Net m3; 0.33 - Üstten motorlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç; 8.3 kw
* Isıtıcı; 3 - Üstten motorlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Lpg veya doğalgazla çalışabilme imkanı
* 220V-50Hz enerji - Üstten motorlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Magnet emniyet ventilli musluklar
* Ayarlanabilir döner şişi - Üstten motorlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çift yöne dönebilme özelliği
* Hijyenik ve emniyetli - Üstten motorlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde

Üstten Motorlu Döner Ocağı EMP.DN.220:Büfe tipi tavuk döner et döner pişirme ocaklarından soslu döner iskender pişirmekte kullanılan ocaklardan olan bu üstten motorlu model döner ocağı lpg veya doğalgazla kullanılabilmektedir - Üstten motorlu döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.