x 


Yaş Pasta Buzdolabı

Yaş Pasta Buzdolabı:Sanayi tipi yaş pasta buzdolaplarından endüstriyel kullanıma uygun dönen pasta teşhir buzdolaplarından bu yaş pasta buzdolabı;pastanelerde pasta sergilemekte kullanılmaktadır - Yaş pasta buzdolabı satışı 0212 2370749
Yaş Pasta Buzdolabı RTW108L:Sanayi tipi yaş pasta buzdolaplarından endüstriyel kullanıma uygun dönen pasta teşhir buzdolaplarından bu yaş pasta buzdolabı;pastanelerde pasta sergilemekte fırınlarda pastanın hem soğuk muhafaza edilmesinde ve hem de vitrinde sergilenmesinde kullanılmaktadır - Yaş pasta buzdolabı proje@mutfakmalzemeleri.com

Yaş Pasta Buzdolabı RTW108L

Dönme Mekanizmalı Yaş Pasta Buzdolabı

- Ölçüler; 47x47x87 cm - Yaş pasta buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Kapasite; 108 litre
- Total Power (W) 230 - Yaş pasta buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Energy 230 V, 50 Hz
- Elektrikli - Yaş pasta buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Tatlı, meze gibi ürünlerin soğuk olarak saklanması ve teşhir edilmesi için tasarlanmıştır
- 4 katlıdır - Yaş pasta buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Katlar dönebilme özelliklidir
- LED aydınlatmalıdır - Yaş pasta buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Siyah gövde
- Soğutucu Gaz: R134A - Yaş pasta buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Sıcaklık aralığı: 0 / +10°C

Yaş Pasta Buzdolabı RTW108L:Sanayi tipi yaş pasta buzdolaplarından endüstriyel kullanıma uygun dönen pasta teşhir buzdolaplarından bu yaş pasta buzdolabı;pastanelerde pasta sergilemekte fırınlarda pastanın hem soğuk muhafaza edilmesinde ve hem de vitrinde sergilenmesinde kullanılmaktadır - Yaş pasta buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok