2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Otomatik Tulumba Tatlı Makinası

Otomatik Tulumba Tatlı Makinası:Otomatik tulumba tatlı makinesi tatlıcılarda,tulumbacılarda pratik bir şekilde tulumba tatlısı şekkillendirmede kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir otomatik tulumba tatlı makinasıdır - 0212 2370749
Otomatik Tulumba Tatlı Makinası TK06:Otomatik tulumba tatlı makinesi tatlıcılarda,tulumbacılarda pratik bir şekilde tulumba tatlısı şekkillendirmede kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir otomatik tulumba tatlı makinasıdır.Otomatik tulumba tatlı makinası ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu otomatik tulumba tatlı makinası haricinde diğer tulumba makinalarımızla ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Otomatik tulumba tatlı makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.100,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Otomatik Tulumba Tatlı Makinası TK06

 * Otomatik tulumba tatlı makinası 380V ile çalışmaktadır - Otomatik tulumba tatlı makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ebatlar; 470x1530x1030 mm

 * Ağırlık; 105 kg - Otomatik tulumba tatlı makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Net m3; 0.76

 * Kapasite; 10 kg - Otomatik tulumba tatlı makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 0.37 kw-1400 D/Dk

 * 6-7 dakika şekillendirme süresi - Otomatik tulumba tatlı makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 4 farklı uzunlukta şekil verme imkanı

Otomatik Tulumba Tatlı Makinası TK06:Otomatik tulumba tatlı makinesi tatlıcılarda,tulumbacılarda pratik bir şekilde tulumba tatlısı şekkillendirmede kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir otomatik tulumba tatlı makinasıdır.Otomatik tulumba tatlı makinası ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu otomatik tulumba tatlı makinası haricinde diğer tulumba makinalarımızla ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Otomatik tulumba tatlı makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok