x 


Sensörlü Armatür

Sensörlü Armatür:Sensörlü armatürlerden olan bu sensörlü sıvaüstü tavan armatürü apartman,otel,fabrika vb. yerlerin aydınlatmasında kullanılan sensörü sayesinde elektrik tasarrufu sağlayan üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir
Sensörlü Armatür CT-9247:Sensörlü armatürlerden olan bu sıva üstü tavan armatürü apartmanlarda, merdivenlerde herhangi bir harekette otomatik olarak yanar ve bu sayede büyük ölçüde elektrik tasarrufu sağlar - Üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Sensörlü armatür satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 633,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sensörlü Armatür CT-9247

Sensörlü armatür 220 V elektrikle çalışır - Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Apartmanlarda,Merdivenlerde kullanılan herhangi bir harekette otomatik olarak yanar ve bu sayede büyük ölçüde elektrik tasarrufu sağlar - Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sensörlü armatür ölçüleri 3,5x22,5 cm olarak yapılmış olup 18 w gücünde üretilmiştir.

1500 saat çalışma ömrü olan sensörlü armatür 6400 kelvin beyaz ışık verir.Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sensörlü armatür bina,otel,fabrika gibi yerlerin aydınlatmasında kullanılan sensörü sayesinde elektrik tasarrufu sağlayan tavan armatürüdür.

Sensörlü Armatür CT-9247:Sensörlü armatürlerden olan bu sıvaüstü tavan armatürü apartmanlarda,merdivenlerde herhangi bir harekette otomatik olarak yanar ve bu sayede büyük ölçüde elektrik tasarrufu sağlar - Üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Sensörlü armatür satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok