x 


Sebze Parçalama Makinası

En kaliteli sebze parçalama makinaları modelleri en uygun sebze doğrama makinası toptan sebze kesme makinası satış listesi sebze işleme makinası fiyatlarıyla sebze öğütme makinası üretimi humus yapma makinası toptancısı sebze püre makinası satışı
Sebze Parçalama Makinası USD:Restoranlar için profesyonel sebze parçalama makinası fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik sebze doğrama makinası modelleri oteller için endüstriyel sebze işleme makinası teknik şartnamesi sebze öğütme makinası olarak kullanılan humus yapma makinesi fiyatı özellikleri sebze parçalama makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.378,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sebze Parçalama Makinası USD

* Güç: 220V - 50Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor Gücü: 0,37 Kw / 0,5 hp
* Kapasite: 2 kg / 5 lt
* Net Ölçüler ve Ağırlık: 25x30x52 cm. / 13 Kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket Ölçüsü ve Ağırlık: 31x61x40 cm. / 14 Kg
* Hacim (m3): 0,7
* 304 kalite paslanmaz çelik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sebze Parçalama Makinası USD:Sebze parçalama makinaları sebze doğrama makinaları sebze kesme makineleri modellerinden olan bu 304 kalite paslanmaz çelik sebze parçalama makinası kaliteli sebze parçalama makinası fabrikası imalatıdır.Bu sebze parçalama makinasını sebze işleme makinası,sebze püre makinası ve humus yapma makinası olarak kullanabilirsiniz - Sebze parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok