x 


Sanayi Tipi Mikser

İmalatçısından kaliteli karıştırma çırpma mikserleri modelleri mayonez yapmaya uygun endüstriyel mikser fabrikası üreticisinden toptan krema çırpmak için sanayi tipi mikser satış listesi yumurta karıştırıcı mikser fiyatlarıyla sanayi mikseri satıcısı tel
Sanayi Tipi Mikser MK.06:Otellerin pastane bölümleri için profesyonel sanayi tipi mikser fiyatları pastanelerde krema yapmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik sanayi tipi mikser modelleri endüstriyel mutfaklarda yumurta çırpmak mayonez karıştırmak için sanayi tipi mikser teknik şartnamesi pasta kreması yapmak az miktarda hamur yoğurmak için kullanılan sanayi tipi mikser fiyatı özellikleri sanayi tipi pasta krema mikseri bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 82.308,26 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Mikser MK.06

 * 1.1-1.5-1.85 Kw 950-1450-2850 D/Dk 380 V motor gücü - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Üç hızlı çalıştırma özelliği

 * 2 adet çırpma teli - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 1 adet hamur baltası

 * 1 adet çırpma paleti - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çift devirli zaman ayarlı dijital kontrol panosu

 * Güvenlik sensörü - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik kazan

 * Ebatlar; 690x903x1419 mm - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 205 kg

 * Net m3; 0.88 - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kazan ebatları; 430x445 mm

 * Kapasite; 60 litre - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Mikser MK.06:Sanayi tipi mikser pastanelerde,fırınlarda,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir sanayi tipi mikserdir.Sanayi tipi mikser ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu sanayi tipi mikser haricinde diğer sanayi tipi mikser modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Sanayi tipi mikser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok