x 


Sanayi Tipi Kıyma Makinası

İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi kıyma makinaları modelleri kasaplara marketlere en uygun sanayi tipi kıyma makinası toptan 22 no sanayi tipi kıyma makinesi satış listesi sanayi tipi yemekhane kıyma makinası fiyatlarıyla sanayi tipi 22 lik kıyma ma
Sanayi Tipi Kıyma Makinası SPM 182221:Yemekhaneler için profesyonel 22 no sanayi tipi kıyma makinası fiyatları kasaplarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik 22 lik sanayi tipi et kıyması çekme makinası modelleri marketlerin kasap reyonları için endüstriyel kıyma yapma makinesi teknik şartnamesi endüstriyel mutfaklarda kullanılan 22 no kıyma çekme makinası fiyatı özellikleri kasap lokanta tipi 22lik kıyma makinesi fabrikası sanayi tipi kıyma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 33.346,19 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Kıyma Makinası SPM 182221

 - 18-10 Cr-Ni paslanmaz krom çelik dış gövde - Sanayi tipi kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Krom kafa+helezon+bilezik

 - İleri geri şalter sistemi - Sanayi tipi kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Şanzumanlı ve sessiz çalışma özelliği

 - Hijyenik kolay bakım, kolay montaj - Sanayi tipi kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - CE direktiflerine uygun olarak üretilmiştir

 - Makina no; 22 no - Sanayi tipi kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kapasite; 500 kg / saat

 - Motor gücü; 1,5 kW - 2 hp - Sanayi tipi kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Kıyma Makinası SPM 182221:Et kıyma makinası modellerinden olan 22 no bu sanayi tipi kıyma makinası komple paslanmaz çelik imalatıyla son derece kaliteli ve dayanıklıdır - Sanayi tipi kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok